Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

siema ma \takie pytanie może głupie ale spytam czy można odtwarzać filmy dvd na rns-e , jak się zamiast płyty dvd z navi załaduje z filmem bo kiedyś próbowałem ale może był źle nagrany czy tylko będzie chodziła navi?

No co ty :) nie mozesz odtwarzac , musisz miec osobno DVD oraz modul i kilka kabli :)

http://www.naviservice.com.pl/?item=209&t=1305953696

dzięki wrclaguna za odpowiedz//[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 19:53_________________________________________________

Chłopaki czy białe B6 w sedanie to ktoś z Forum ? :naughty:

raczej nie chyba ale klubowiczów przybywa ..[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 19:57_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym szukał nówki, na używkę nikt ci nie da gwarancji. Szukaj czegoś z FK, a o TA Technix popytaj w battalionie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję wężyk paliwowy na powrót od wtryskiwaczy bo mi sika po silniku ;(

średnica otworu 3,5 mm

grubość ścianki 1,9 mm

Ma ktoś na stanie? Muszę mieć na dziś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chińskie zawieszenie nie warto duzo dawać. lepiej szukać markowej a używki (KW,Bilstein,KONI)

Miałeś że się wypowiadasz?? To nie chińskie zawieszenie :cool1: Amory są ok. chociaż przy tyle na sztycy jest troszke inne podtoczenie i trzeba się lekko pogłowić przy składaniu ale za to lux trzymają. Pzednie sprężynu na zagęszczonym zwoju lubią poskrzypieć bo zwoje dotykają do siebie. Testowałem w b5 na glebie -50 niżej od 1BE :wink4: Był gdzieś temat o TATechnix :wink4: Nie jest beton ale jest dobrze twardo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :) od kilku dni na większych wybojach jak huśnie to z okolic przedniego lewego koła słychać dziwny dzwięk , jakby otarcie opony :disgust:.

Wcześniej nigdy mi nic nie ocierało także złe ET felgi wykluczam. Czyżby wahacze domagały się wymiany?? a może amory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chińskie zawieszenie nie warto duzo dawać. lepiej szukać markowej a używki (KW,Bilstein,KONI)

Miałeś że się wypowiadasz?? To nie chińskie zawieszenie :cool1: Amory są ok. chociaż przy tyle na sztycy jest troszke inne podtoczenie i trzeba się lekko pogłowić przy składaniu ale za to lux trzymają. Pzednie sprężynu na zagęszczonym zwoju lubią poskrzypieć bo zwoje dotykają do siebie. Testowałem w b5 na glebie -50 niżej od 1BE :wink4: Był gdzieś temat o TATechnix :wink4: Nie jest beton ale jest dobrze twardo :gwizdanie:

o takie wypowiedzi mi chodziło właśnie :)

no to trzeba powoli kase zbierać, a potem jakaś konkretna felga :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na forum paru chłopaków ma TA i są umiarkowanie zadowoleni ale to tylko ze względu ze paru chłopaków na forum ma markowe zawieszki i jest różnica - jeden chłopak handluje na vagu używkami z gwarancją z krosna jest chyba nick "sslawek77" napisz i popytaj co jakiś czas coś tam przywozi :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...