Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kto dziś się pluskał na basenie w nowej wsi? :decayed: jak wracałem to stało hmm bordowe? chyba tak, a4 b5 z naklejeczką, końcówka rejestracjii 3p14 :gwizdanie:

pewnie się mijalismy na basenie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto dziś się pluskał na basenie w nowej wsi? :decayed: jak wracałem to stało hmm bordowe? chyba tak, a4 b5 z naklejeczką, końcówka rejestracjii 3p14 :gwizdanie:

pewnie się mijalismy na basenie :wink4:

pewnie kolega co widzieliśmy się na parkinku pod sądem nick chyba na a[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 22:59_________________________________________________małe pytanko gdzie najlepiej kupić części chodzi mi o klocki tarcze przegub itp. sprawy w rzeszowie lub okolicy może jakaś hurtownia lub sklep nie w kolosalnych cenach tylko dobra rzecz w odpowiedniej cenie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leon stalowawola.... byłeś może w piatek na juwenaliach? identyczne cabrio jak Twoje jechało i nie wiem czasem czy nie rejestracja rst :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________małe pytanko gdzie najlepiej kupić części chodzi mi o klocki tarcze przegub itp. sprawy w rzeszowie lub okolicy może jakaś hurtownia lub sklep nie w kolosalnych cenach tylko dobra rzecz w odpowiedniej cenie ...

Podjedz na Reja wjeżdżając od Baczyńskiego. Po prawej stronie była chyba jakaś hurtownia, i na tej samej ulicy jest jeszcze Grojz-bardzo pomocni ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto dziś się pluskał na basenie w nowej wsi? :decayed: jak wracałem to stało hmm bordowe? chyba tak, a4 b5 z naklejeczką, końcówka rejestracjii 3p14 :gwizdanie:

pewnie się mijalismy na basenie :wink4:

Ja z synalem moczyłem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" co do spotów, to nie opłaca się przyjeżdżać, mało aut, nikt nie ma VAGa, żadnego RSa też nie ma, wrclaguna modzi tylko swoje auto, a Prezes nie zaprasza pań o lekkich obyczajach "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto dziś się pluskał na basenie w nowej wsi? :decayed: jak wracałem to stało hmm bordowe? chyba tak, a4 b5 z naklejeczką, końcówka rejestracjii 3p14 :gwizdanie:

pewnie się mijalismy na basenie :wink4:

pewnie kolega co widzieliśmy się na parkinku pod sądem nick chyba na a[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 22:59_________________________________________________małe pytanko gdzie najlepiej kupić części chodzi mi o klocki tarcze przegub itp. sprawy w rzeszowie lub okolicy może jakaś hurtownia lub sklep nie w kolosalnych cenach tylko dobra rzecz w odpowiedniej cenie ...

Co do zakupów to nie chcesz od TOM77 ?? Ma bardzo dobre ceny i dostawa kurierem niekiedy na drugi dzień do domku. Wielu się już przekonało że warto.

A przegub rzeczywiście do wymiany bo było słychać terkotanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leon stalowawola.... byłeś może w piatek na juwenaliach? identyczne cabrio jak Twoje jechało i nie wiem czasem czy nie rejestracja rst :wink4:

byłem na juwenaliach............byłem byłem toczyłem się po Rzeszowie chwilę.....

więc dobrze widziałem, jak jechałeś to ja akurat przechodziłem obok :wink4:

ja raczej zaglądne na spota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie . Znajomy planuje zakup : Ford Focus Kombi Diesel 1.6 TDCI 109KM , rok prod. 2006, przebieg 160 tys. km , i moje pytanie gdzie można by było sprawdzić w Rzeszowie silnik w tym samochodzie ? Salon Forda chce za przegląd 350 zł .

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" co do spotów, to nie opłaca się przyjeżdżać, mało aut, nikt nie ma VAGa, żadnego RSa też nie ma, wrclaguna modzi tylko swoje auto, a Prezes nie zaprasza pań o lekkich obyczajach "

Co zniechęcasz chłopaka? :decayed: Jasne że spot będzie.

małe pytanko gdzie najlepiej kupić części chodzi mi o klocki tarcze przegub itp. sprawy w rzeszowie lub okolicy może jakaś hurtownia lub sklep nie w kolosalnych cenach tylko dobra rzecz w odpowiedniej cenie ...

Jak nie masz znajomości i mocnych rabatów w sklepach z częściami to zamawiaj wszystko u TOM77 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie . Znajomy planuje zakup : Ford Focus Kombi Diesel 1.6 TDCI 109KM , rok prod. 2006, przebieg 160 tys. km , i moje pytanie gdzie można by było sprawdzić w Rzeszowie silnik w tym samochodzie ? Salon Forda chce za przegląd 350 zł .

Pozdrawiam :hi:

troszke sobie cenia :gwizdanie: sprawdzales moze na forum forda , moze cos poleca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ile u K&K kosztuje przegląd przed zakupem np A4 B6??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prawie gotowy, zjem i ruszam na spota... potrzebny będzie VAG :kwasny: . W sumie to ja już wcześniej przyjadę, przed 16 będę na podpromiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukałem na forum forda myślałem ze może ktos ma jakiś dodry warsztat lub mechanika co zna sie na fordach i sprawdził by taki samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...