Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy next spot?

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

22-go wypada spot a wtedy Podpromie będzie zajęte bo jest Finał Pucharu Polski w siatkówce. Moze na tygodniu zrobimy spota?

Opublikowano

czwartek? :gwizdanie:

Opublikowano

22-go wypada spot a wtedy Podpromie będzie zajęte bo jest Finał Pucharu Polski w siatkówce. Moze na tygodniu zrobimy spota?

Zróbmy w niedziele ale np. zjedźmy się na poarking za McDonaldem koło WSK a puźniej może jakiś wspólny przejazd :cool1:

Spoty na tygodniu są :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Spoty na tygodniu są :thumbdown:

Na tym ostatnim spocie w tygodniu było więcej ludzi niz w niedziele...

Opublikowano
  • Autor

Myślałem o spocie w tygodniu na parkingu pod MH czyli bez znaczenia czy jest śnieg czy nie :wink4:

Opublikowano

Panowie co jest qźwa, jak zaczęło mrozić zapala mi sie bremsen czerwony, 3 razy śpiewa a potem świeci się pomarańczowa na fisie takie coś (O)

Dodam, że ręcznego prawie wcale nie używam więc i nie stąd pewnie

Jakby ktoś mógł zabrać na Spota Lapka żeby to sprawdzić ... będę bardzo wdzięczny :hi:

Opublikowano

Panowie co jest qźwa, jak zaczęło mrozić zapala mi sie bremsen czerwony, 3 razy śpiewa a potem świeci się pomarańczowa na fisie takie coś (O)

Dodam, że ręcznego prawie wcale nie używam więc i nie stąd pewnie

Jakby ktoś mógł zabrać na Spota Lapka żeby to sprawdzić ... będę bardzo wdzięczny :hi:

Sprawdz płyn hamulcowy :) I pewnie niedlugo klocki do wymiany z przodu jak ci sie zapaliła żółta kontrolka (O) :wink4:

Opublikowano

Koledzy a ma ktoś jakieś radyjko na zbyciu ???? coś byleby mp3 czytało i w miare wyglądało :)

Opublikowano

Panowie co jest qźwa, jak zaczęło mrozić zapala mi sie bremsen czerwony, 3 razy śpiewa a potem świeci się pomarańczowa na fisie takie coś (O)

Dodam, że ręcznego prawie wcale nie używam więc i nie stąd pewnie

Jakby ktoś mógł zabrać na Spota Lapka żeby to sprawdzić ... będę bardzo wdzięczny :hi:

Sprawdz płyn hamulcowy :) I pewnie niedlugo klocki do wymiany z przodu jak ci sie zapaliła żółta kontrolka (O) :wink4:

Wiesz co, płyn owszem sprawdzę ale z moich obserwacji wynika, że jak były mroziki z miesiąc temu też mi się pokazało tak ze 2 dni a potem nic, spokój

teraz od 3-4 dni co też złapał przymrozek znów zaczęło świecić (O)

może to czujniki ABS albo coś?

sprawdzi to na kompie? pawnie tak

Opublikowano

Tak czy siak trzeba sprawdzić :) Mozliwe ze jeszcze gdzies wtyka od czujnika klockow sie poluzowała albo kabelek jest przetarty

Opublikowano

Panowie, stok w Przemyślu super. Śpieszcie się bo odwilż idzie

Opublikowano

Pewnie, niech będzie w niedziele 22.01.2012 na parkingu za wulkanizacją na Hetmańskiej przed bramą WSK!

proste? :rolleyes:

Opublikowano

Czyli jest cos na PODPROMIU :mysli:

tak, Sławek już pisał :tongue4::decayed:

22-go wypada spot a wtedy Podpromie będzie zajęte bo jest Finał Pucharu Polski w siatkówce.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.