Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie dziękuję... już mi przeszło...

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe

Opublikowano

nie dziękuję... już mi przeszło...

eeeejjjjjjjjjjjjj, nie jestem aż Taki straszny :kox::naughty: zastanów się jeszcze :polew:

Nia ma lipy :kox: Pewnie jacyś "Miszczowie" nimi jeżdżą :chytry::naughty:

k2_jarek.jpgl8_jarek.jpgb2_jarek.jpgk3_jarek.jpgp4_jarek.jpgp8_jarek.jpge1_jarek.jpgdcee4b71f4cfbfeamed.jpg d8_jarek.jpg

Opublikowano

nie dziękuję... już mi przeszło...

eeeejjjjjjjjjjjjj, nie jestem aż Taki straszny :kox::naughty: zastanów się jeszcze :polew:

hehe, jednak dobrze pamiętałem :polew: :polew:

Opublikowano

SIXU:

w podpisie chyba brakuje ci TOP MASSAGER, sprawdz to...

Opublikowano

u mnie ledwo obraca wałem przy -16 a mam prostownik to na noc nie chce mi się wyłazić z domu :)[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 20:19_________________________________________________coś mnie plecy bolą ostatnio.... :gwizdanie: :kox:

http://www.rzeszowiak.pl/atrakcyjna-masazystka-z-duzym-biustem-mila-atmosfera-i-2048752

Coś mi się zdaje, że zamówiłeś tą masażystkę :slina: bo pod powyższym linkiem napisane: "Ogłoszenie jest nieaktywne" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

SIXU:

w podpisie chyba brakuje ci TOP MASSAGER, sprawdz to...

eeee... wszystko jest jak trzeba, spójrz Sam :kox::naughty:

Opublikowano

U mnie brakuje skali na Chinskim termometrze :decayed:

001.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

.............żeby tybko w B8 skali na fisie nie zabrakło , jak fis pokaże max do -20 tzn,że b8 tez Chińczyk :decayed:

Opublikowano

SIXU:

w podpisie chyba brakuje ci TOP MASSAGER, sprawdz to...

eeee... wszystko jest jak trzeba, spójrz Sam :kox::naughty:

faktycznie wszystko gra... :evil:
Opublikowano

No i stało się, Dziś przy -20 nie odpaliłem! skończyłem tylko (prawie) AKUMULATOR :confused4:

Ale całe szczęście, przyjechał kolega z kablami, odpalił jak traktor, najpierw na jednego baniaka :)

I to mi dało do myślenia, pojechałem do mechanika i co?

wiadomo :naughty:

Wszystkie 4 żarowe wykończone!

dziwił się, że mi to wogóle do wczoraj paliło! :no:

:tongue4:

Opublikowano

a jaki dodatek lejecie do audi 1.9 avf? macie coś sprawdzonego żeby nie zaszkodziło ?

Opublikowano

- 25*C :kox: auto pali z półobrotu :kox:

dzisiaj wymieniałem świece w starym AAZecie (przejebana robota), wszystko było tak sztywne, że gdy trąciłem wąż który idzie ze zbiorniczka to ułamał się króciec na chłodnicy - chłodnica do naprawy/wymiany :decayed:

Opublikowano

wypuściłem koty na chwilę - mało mi worka nie zamroziło :dance2:

Opublikowano

-27 audi od strzała odpaliło

Opublikowano

Grzesiek u nas w firmie jest Nemo z takim silnikiem 1.4 Hdi. Też pali od strzała ale efekty po zapaleniu bezcenne. Jakby się korby urwały i latały po komorze silnika. :decayed:

Mój audik garażowany w blaszaku. Dzisiaj rano -15 oczywiście bez problemów zapalił. Ale świece 2 lata zmieniane i aku na jesień nowy.

Opublikowano

a jaki dodatek lejecie do audi 1.9 avf? macie coś sprawdzonego żeby nie zaszkodziło ?

Ja leje to i nigdy nie miałem problemow :)

http://moto.allegro.pl/castrol-tda-0-25-l-dodatek-do-on-polwer-krakow-i2094191378.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.