Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie dziękuję... już mi przeszło...

eeeejjjjjjjjjjjjj, nie jestem aż Taki straszny :kox::naughty: zastanów się jeszcze :polew:

hehe, jednak dobrze pamiętałem :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie ledwo obraca wałem przy -16 a mam prostownik to na noc nie chce mi się wyłazić z domu :)[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 20:19_________________________________________________coś mnie plecy bolą ostatnio.... :gwizdanie: :kox:

http://www.rzeszowiak.pl/atrakcyjna-masazystka-z-duzym-biustem-mila-atmosfera-i-2048752

Coś mi się zdaje, że zamówiłeś tą masażystkę :slina: bo pod powyższym linkiem napisane: "Ogłoszenie jest nieaktywne" :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie brakuje skali na Chinskim termometrze :decayed:

001.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

.............żeby tybko w B8 skali na fisie nie zabrakło , jak fis pokaże max do -20 tzn,że b8 tez Chińczyk :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B8 na obecną chwile jest w ASO :) zmiana 6 sterownikow ON LINE , jutro odbiór :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, Dziś przy -20 nie odpaliłem! skończyłem tylko (prawie) AKUMULATOR :confused4:

Ale całe szczęście, przyjechał kolega z kablami, odpalił jak traktor, najpierw na jednego baniaka :)

I to mi dało do myślenia, pojechałem do mechanika i co?

wiadomo :naughty:

Wszystkie 4 żarowe wykończone!

dziwił się, że mi to wogóle do wczoraj paliło! :no:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki dodatek lejecie do audi 1.9 avf? macie coś sprawdzonego żeby nie zaszkodziło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 25*C :kox: auto pali z półobrotu :kox:

dzisiaj wymieniałem świece w starym AAZecie (przejebana robota), wszystko było tak sztywne, że gdy trąciłem wąż który idzie ze zbiorniczka to ułamał się króciec na chłodnicy - chłodnica do naprawy/wymiany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek u nas w firmie jest Nemo z takim silnikiem 1.4 Hdi. Też pali od strzała ale efekty po zapaleniu bezcenne. Jakby się korby urwały i latały po komorze silnika. :decayed:

Mój audik garażowany w blaszaku. Dzisiaj rano -15 oczywiście bez problemów zapalił. Ale świece 2 lata zmieniane i aku na jesień nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki dodatek lejecie do audi 1.9 avf? macie coś sprawdzonego żeby nie zaszkodziło ?

Ja leje to i nigdy nie miałem problemow :)

http://moto.allegro.pl/castrol-tda-0-25-l-dodatek-do-on-polwer-krakow-i2094191378.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...