Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bywa. Ja zmieniałem jesienią. Po prostu przestał kręcić z dnia na dzień.

Nowy bosch silver s4 360 zl.

jaki dokładnie ten aku kupiłeś, bo cena atrakcyjna

[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 11:59_________________________________________________

U mnie w B8 AKU z kodowaniem w ASO 1300 PLN :blink:

Tak...Tak akumulator ma sterownik i sie koduje go :naughty:

no ale aku możesz kupić poza ASO?

Opublikowano

silver s4 - 72 ah 680 A a dokładnie dałem chyba 345 zł . Oczywiście gwarancją polska itd. Ale to było jesienią mogły teraz zdrożeć ze względu na zapotrzebowanie.

Kupowane u mnie na miejscu a dokładnie w Mirocinie koło Przeworska

Opublikowano

silver s4 - 72 ah 680 A a dokładnie dałem chyba 345 zł . Oczywiście gwarancją polska itd. Ale to było jesienią mogły teraz zdrożeć ze względu na zapotrzebowanie.

Kupowane u mnie na miejscu a dokładnie w Mirocinie koło Przeworska

72 Ah nie za mało??

FIOLET :kox: :kox:

Opublikowano

:hi: Witam w nowych szatach :)

:kox: oj drogo Cię to będzie kosztować w BT :naughty:[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 19:05_________________________________________________Graty :good:

Opublikowano

A co ten VIP w ogóle znaczy, bo kolor taki jak ksiądz w adwencie :polew:

A ile ja sie mam tu udzielać żeby dostać klubowicza?

Opublikowano

A co ten VIP w ogóle znaczy, bo kolor taki jak ksiądz w adwencie :polew:

A ile ja sie mam tu udzielać żeby dostać klubowicza?

Jak bedziesz niegrzeczny to mozesz dostać order :naughty:

Opublikowano

A co ten VIP w ogóle znaczy

to że zwiększają ci się składki na forum, za klubowicza są jeszcze znośne :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A ile ja sie mam tu udzielać żeby dostać klubowicza?

Podstawowy warunek zeby zostać Klubowiczem to trzeba pojechać na zlot ogólnopolski :)

Opublikowano

Aaaaa to składki są, kumam

to ja wole zostać nowicjuszem forever :cool1:

Opublikowano

hehe

Opublikowano

teraz nie dam rady ale od następnego zlotu mam nadzieję że uda mi się jeżdzić na ogólnopolskie :)

Opublikowano

u mnie 72 ah są ok. Taki był ori. Ja mam golasa.

A u szwagra jest w b7 95 :)

Opublikowano

Pany, szukam fajnych ledów na rejestrację do B6 - co polecicie ? Grześ, Ty jesteś Specem od "modelingu" - poleć coś :chytry:

http://allegro.pl/zarowki-led-modul-tablica-rejestracyjna-audi-wawa-i2118351931.html ???

TE Będą mocno jarać :)

Opublikowano

zapraszam po odbiór ramek/kalendarzy na najbliższym spocie :hi: lub osobiście jak ktoś woli.

Opublikowano

Pany, szukam fajnych ledów na rejestrację do B6 - co polecicie ? Grześ, Ty jesteś Specem od "modelingu" - poleć coś :chytry:

http://allegro.pl/zarowki-led-modul-tablica-rejestracyjna-audi-wawa-i2118351931.html ???

Ja zamierzam na wiosnę wrzucić coś takiego :

http://allegro.pl/lampki-led-do-tablicy-rejestr-audi-a4-b7-bez-bledu-i2042091187.html

Gość z Zaczernia sprzedaje, więc można podjechać zobaczyć jak to świeci.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.