Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie zniknęliście? pojechałem na małe zakupy, przyjeżdżam i zostały same auta :)

:polew: patrzymy jedzie jakieś srebrne... ale objechało tylko plac ... to pewnie nie od nas.... a myśmy grzali w B6 w środku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a gdzie zniknęliście? pojechałem na małe zakupy, przyjeżdżam i zostały same auta :)

:polew: patrzymy jedzie jakieś srebrne... ale objechało tylko plac ... to pewnie nie od nas.... a myśmy grzali w B6 w środku :-)

OO faktycznie, siedzieliśmy u mnie :polew: a potem mówiliśmy, że kolega pojechał na chwile i już nie przyjechał, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja niestety nie dotarlem po urodzinach sobotnich :drunk: gdyż skonczyły się w niedzielę po 15 :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem :confused4: .......te TIRY :thumbdown: Niech sie Policja lepiej nimi zajmie niz głupimi BUS PASAMI .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten tir z przodu był wyładowany stalą, a mimo to po uderzeniu uszkodził jeszcze 2 auta przed sobą, więc wychodzi na to że ten z tyłu w ogóle nie hamował... masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten tir z przodu był wyładowany stalą, a mimo to po uderzeniu uszkodził jeszcze 2 auta przed sobą, więc wychodzi na to że ten z tyłu w ogóle nie hamował... masakra

Pewnie mu się kimło za kółkiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem :confused4: .......te TIRY :thumbdown: Niech sie Policja lepiej nimi zajmie niz głupimi BUS PASAMI .

:thumbdown: Piszesz m.in o mnie. Poszukaj jakichkolwiek statystyk ile ludzi ginie w wypadkach powodowanych przez "TIRy" a ile przez osobówki. Tylko że przy osobówkach nie ma rozgłosu a jak "TIR" uczestniczy w wypadku to jest wielkie HALO i od razu głupie teksty że to zabójcy, "TIRy na TORY" :fool: Nie zaprzeczam że zdarzają się debile za kółkiem ciężarówek ale w osobówkach też ich nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...