Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe musisz przyjechać na zimówkach :)

Koledzy rozkręcał już ktoś turbine do czyszczenia ? Chcę to zrobić sam bo będę miał pewność że zrobię dobrze a nie że ktoś mi tylko wymoczy w ropie i odda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miro chcesz czyscic turbine? Nie lepiej oddać do regeneracji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie chodzi więc o regeneracji nie myślałem. Bardziej mi po głowie BRD chodziło albo hybryda + program ale to już większe koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie chodzi więc o regeneracji nie myślałem.

Jak chodzi to po co chcesz czyscic :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeszcze tydzień temu codziennie po kilka notlafów łapał i rok temu w zimie to samo.

Przegoniłem go troche i teraz chodzi ale wiem że pasowałoby ją wyczyścić jak już były notalufy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeszcze tydzień temu codziennie po kilka notlafów łapał i rok temu w zimie to samo.

Przegoniłem go troche i teraz chodzi ale wiem że pasowałoby ją wyczyścić jak już były notalufy.

Czytałem o tych notlaufach u Ciebie i faktycznie kiepska sprawa :confused4: Szukaj BRD :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He już pytałem Roberta z tune-up. U nich najmocniejsza hybryda 1800 zł + strojenie u Rogala + wymiana + olej + filtr + uszczelki = !!![br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 12:31_________________________________________________ale ochota rośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek płyta :polew::cool1:

A nie jedziesz przypadkiem do Sanoka :cool1:

a co jest w Sanoku oprócz Autosanu? :decayed:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 13:57_________________________________________________

Koledzy rozkręcał już ktoś turbine do czyszczenia ? Chcę to zrobić sam bo będę miał pewność że zrobię dobrze a nie że ktoś mi tylko wymoczy w ropie i odda.

w Warsztacie jest fotostory. Nie jest to chyba wielka filozofia. Dobry zestaw kluczy i :evil:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 13:59_________________________________________________

Dibo bedziesz na spocie?

Mam dla Ciebie towar :cool1::polew:

DEALER :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak patrzyłem na to i w sumie nic trudnego alee.. jak dojdzie to wyjmowania i rozkręcania to pojawiają sie problemy dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak patrzyłem na to i w sumie nic trudnego alee.. jak dojdzie to wyjmowania i rozkręcania to pojawiają sie problemy dlatego pytam.

Jak co to daj cynk, pomogę Ci :naughty:

Pany mam problem :confused4: Nigdzie nie mogę znaleźć używek 215/45/17 Dunlop albo Toyo w dobrej cenie. Trzeba mi 2 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Jarosławiem jak jedziesz na radymno za wiaduktem kolejowym kręcisz w prawo i tam jest skład opon ma gość dużo różnych używek może coś znajdziesz.

Ale popatrz na http://www.oponytanio.pl/ bo możesz coś wychaczyć nowego w fajnych cenach. Nie sprawdzałem bo mi net hu..wo chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...