Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

• Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

.. bo skalarx jeszcze śpi w moim samochodzie :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 10:35_________________________________________________

Marcin :polew::ssij:

widzę że coś po drodze Ci się przytrafiło , skoro dziś używasz tylko słowa ssij :tongue4::polew: :polew:

Marcin a Ty to byś wkoncu przyjechał jak człowiek na :drunk: bo zawsze coś ściemniasz :gwizdanie: :cool1::polew:

ale jestem chyba to jest najważniejsze :naughty:

...... a kto alkoholika Mać.....a odwiezie? :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 11:29_________________________________________________

Marcin, dopadło mnie stado napalonych osiemnastolatek :gwizdanie:

:polew: :polew: :cool1: :cool1: :tongue4:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 11:30_________________________________________________18-scie to one miały, ale do setki :polew: :polew: :polew:, po drodze cos wspominałeś ze gustujesz w 82 latkach :polew: :polew:

Marcin, dopadło mnie stado napalonych osiemnastolatek :gwizdanie:

nie przejmuj się jakoś dasz rade :naughty::polew:

Rewelacja... mnie po :drunk: praktycznie nigdy glowa nie boli :kox:

Mógłbym stwierdzić co innego, albo raczej, że boli nie głowa, a wszystko inne :polew: :polew: :polew:

Kurde tak patrze to wy się za... znacie to sam nie wiem czy przyjadę bo pewnie będę stał jak klocek :P

Na początku mało kto ma wiedzę więc się nie przejmuj i jedź na spota :wink4:

Rewelacja... mnie po :drunk: praktycznie nigdy glowa nie boli :kox:

Łukaszu ciiii :naughty::polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 12:13_________________________________________________

Daj spokój..., na początku nikt się nie znał..., przyjezdzaj :good:

Łukaszu ciiii :naughty::polew: :polew:

Tak też myślałem :tongue4::naughty::kox:

A może to będzie tańsze??

potem tylko nastawnik poprawić i gra :rolleyes:

Generalnie błąd Sławka dotyczy sterownika, ale nie znam tematu na tyle żeby móc stwierdzić, że wymiana tego będzie skuteczna. Sławek to był błąd 01318 ?

Tak, to był błąd 01318.[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 12:16_________________________________________________Łukaszu a jest mozliwe, że pompa padła bo za bardzo dostała po pupie? Silnik zgasł przy ponad 4000 obrotów.

Poczytaj to:

Sprawdź dobrze to co napisał Meszrum i ten co miał problem - możesz to sam zrobić, ale raczej i tak stawiam na padniętą pompę.

Poczytaj to:

Dobry wątek, dzieki :notworthy:

A odnośnie tego co Meszrum tam napisał... to masz na mysli?

"1. jest duże prawdopodobieństwo, że poluzowała Ci się wtyczka na pompie wtryskowej [ta od elektronicznego sterowania] - zacznij od tego;

2. sprawdź bezpieczniki [oraz wszelkie połączenia kabli w ich okolicach];

3. sprawdź uziemnienie w.w.;

4. sprawdź klemy na aku."

Poczytaj to:

Dobry wątek, dzieki :notworthy:

A odnośnie tego co Meszrum tam napisał... to masz na mysli?

2. sprawdź bezpieczniki [oraz wszelkie połączenia kabli w ich okolicach];

3. sprawdź uziemnienie w.w.;

4. sprawdź klemy na aku."

ad 1) nie poluzowała się bo ją wyciągnąłem i założyłem z powrotem :no: i nic.[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 13:50_________________________________________________

01318 - Control Module for Injection Pump (J399)

49-10 - No Communications - Intermittent

[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 13:53_________________________________________________