Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

• Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja byłem poza Rzeszowem, wiec nie udało mi się przybyć na spota w niedzielę.

Gość harry19-19

A ja byłem w Radawie pod wpływem alkoholu po sobotniej :D a w niedzielę też trochę poszło 5 piw i całe wino :) , ojj działo się na dyskotece :D :v

Edytowane przez harry19-19

a jakies foty :naughty:

Koledzy sorry ze pisze to tu ale nie chce zakładać nowego tematu żeby jedno pytanie napisać.

W tą niedziele wybieram się na ostatni w tym sezonie mecz stali Rzeszów (żużel) i mam takie pytanie :gdzie najbliżej znajduję się jakiś w miarę bezpieczny parking?, bo pamiętam ze kolo samego stadionu jest Lidl ale tam nawet nie liczę na wolne miejsce.

Ja ostatnio parkowalem jak jedziesz na WSK to w lewo droga wzdłuż wisłoka wszyscy stawali na trawniku wzdłuz drogi ;)

Ok.. To może gdzieś tam postawię auto.. A może ktoś się wybiera w niedziele? Będę jechał od Łańcuta.. Chce tak być mniej więcej z 40mni przed początkiem.

Tak, pewnie znów znajdziemy się na krytym parkingu jak tak będzie grzało :wink: