Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Slaweq, to fakt, zabawa była suuper... ja to wszystko widziałem z pierwszego rzędu, bo stałem zaraz za Wami... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A mnie zastanawia który to zielony (ukryty) zagląda do nas i nawet nic nie napisze :naughty: Wstydzi sie czy co :mysli::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq ja tez.. Nie trudno do tego dojsc.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja tez byłem blisko jak sławeq i gm sie ustawili ale słabo widziałem bo mi Szuder szyby zahlapał jak mnie wyprzedzał :tongue4:

Ale długo jechałem jako 3 w kolumnie moim potężnym silnikiem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsz33, wybacz za te szyby... :notworthy: a swoją drogą to wycieraczek i spryskiwaczy nie masz??? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sławeq odrazu Ci mówię że z Quattro nie masz szans, może na suchym bardziej ale na mokrym zapomnij....ostatnio w Ostrowie Wlkp. z Peterem stanąłem na kresce no i sroga porażka...ja 1bieg-mielenie w miejscu, 2bieg-mielenie w miejscu, 3bieg-120 na liczniku ja stoje w miejscu...opony zimówki 15" 195mm szerokie...nie ma startu ośka przy tylu niutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive - witaj... :notworthy::hi:

Jak sie udało sobotnie zbiorowe rezanko...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie...ile jest zarówek podświetlających licznik w A4??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsz33, wybacz za te szyby... :notworthy: a swoją drogą to wycieraczek i spryskiwaczy nie masz??? :decayed:

Mam :polew: to był taki żarcik.

Mam propozycje może Szuder jak masz takie możliwości to byś zrobił nowy wątek na zdjęcia ze spotów ?? Było by je łatwiej przeglądać i każdy by tam wklejał i nie komentował. Tylko same foto i filmy ze spotów ?? Jak myślisz ?

Bo np chciałem foto ze stycznia to ono cos w okolicy 120 strony wątku jest i musiałem szukac :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsz33 jak chcesz jakies fotki to pisz na forum a nie szukaj :polew: Kto ma to Ci wysle na maila :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsz33 jak chcesz jakies fotki to pisz na forum a nie szukaj :polew: Kto ma to Ci wysle na maila :th:

Ale chodzi mi o zrobienie galeri ze spotów jak w ogólnym. A jak chce komuś pokazać foto przez neta to linka wklejam nie musze wysyłac maili ani ładować na serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsz33, myśle, ze z jednej strony to jest niezły pomysł, ale z drugiej nie wiem czy jest sens robić kolejny wątek dotyczący spotów rzeszowskich...

Trzeba zapytać "WŁADZĘ" forum, czy możemy coś takiego zrobić, jak sie zgodzą, to ja nie widze przeszkód...[br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 15:04 _________________________________________________p.s.

wysłałem zapytanie ws stworzenia nowego wątku ze zdjęciami ze spotów, czekamy na odpowiedz...[br]Dopisany: 03 Marzec 2008, 15:09 _________________________________________________Mamy zgodą na zrobienie nowego wątku zawierającego same zdjęcia. Robimy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to dobry pomysł ale trzeba ustalic pewne zasady zeby nie bylo zamieszania... ja to widze tak ze jedna osoba bedzie odpowiedzialna za zdjecia czyli... po spocie zbiera fotki, wybiera najlepsze i daje w temat. Tylko same fotki bez komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myśle, ze każdy może wrzucać fotki ze spotów ze swojego aparatu.

komentarze bedą usuwane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...