Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

i kto dziś został mistrzem spotu? kto się ostał na tym zimnie do końca? jak ja sie zbierałem to już tylko 3 zostało :good:

Było zimno i to nie małe :gwizdanie: trzeba coś na rozgrzanie zapodać :drunk: Dobrze że nikt zdjęć nie robił :bag::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja juz bylem jedna noga w aucie a tu PILOT24 Krzysiek zajechal i zeszlo nam do 17.43 :decayed:

i odkrylismy moda w moim aucie czyli dodatkowa chlodnice do ogrzewania :blink:

DccWA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 autek to chyba nieźle jak na takie warunki

ja juz bylem jedna noga w aucie a tu PILOT24 Krzysiek zajechal i zeszlo nam do 17.43 :decayed:

i odkrylismy moda w moim aucie czyli dodatkowa chlodnice do ogrzewania :blink:

ja mam coś takiego w B5 ale mam modzony zespoł nagrzewnicy z passata b5 FL, i teraz myśle jak i pod co to podłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 autek to chyba nieźle jak na takie warunki

12 było :wink4: a nawet 13 bo jeszcze LUPO Grzeska :kox:

Właśnie że nie moje :kox: Ale jedzie, na głowe się nie leje i jest ciepło w środku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek a jak takie Lupo sie sprawuje? Jaki tam jest silnik? Zadowolona zonka? Szukam coś małego dla Angeli i może takie by kupić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz bylem jedna noga w aucie a tu PILOT24 Krzysiek zajechal i zeszlo nam do 17.43 :decayed:

i odkrylismy moda w moim aucie czyli dodatkowa chlodnice do ogrzewania :blink:

DccWA.jpg

Jest jakiś kod wyposażenia odpowiadający za to ustrojstwo???

[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 20:15_________________________________________________

Grzesiek a jak takie Lupo sie sprawuje? Jaki tam jest silnik? Zadowolona zonka? Szukam coś małego dla Angeli i może takie by kupić :mysli:

W Lupo jest silnik 1.0 którgo plusem jest rozrząd na łańcuszku na jednopunkcie bez przepływki. Motor zdecydowanie za słaby. Słabe wyciszenie ale plastiki nawet nie trzeszczą. Auto na klimie marnie przyśpiesza ale jak na pierwsze auto jest ok. Tylko zmieniam olej i leje paliwo i oby tak było dalej. Z wypasu jeszcze ma el. szyby. Wszystko zależy ile się chce wydać :cool1: Moja już powiedziała że następne chce BMW serji 1 :decayed: Ale to za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem na 99% że tego nie mam bo u mnie płyn ma obieg przez turbo więc po minucie i tak się zaczyna robić ciepło :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa przynajmniej normalne hostessy..., u nas jak byłem na "targach" to ani aut fajnych a hostessy dramat :thumbdown:

Pokaz jeszcze jakieś foto :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z laskami to by było na tyle, reszta auta - zdjęcia robione kalkulatorem

http://picasaweb.google.pl/104118080390880986854/20101010?authkey=Gv1sRgCPuK_PfTq4jYCg#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...