Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

a ten spot to gdzie był ?[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________Kolega pyta: :kox:

Habit217

Szuka dobrego lakiernika w rzeszowie tanio jak coś to pisać na głównym

Jak dla mnie to jedno drugie wyklucza... tanie raczej nie jest dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

grzes1150 co tam Vagiem chcesz zrobic :mysli: manetke od tempomatu dolozyc chcesz

Tempomat auto ma od nowości a dostałem manetke z obsługą FIS i teraz ją trzeba podmienić i programowanie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie polecacie pomalować całe auto w dalszych lub bliższych okolicach rzeszowa??

Mam znajomego blacharza i mechanika w Błazowej. Jest autoryzowanym blacharzem Skody. Z czystym sumieniem moge go polecic, że dobrze zrobi auto :good: tylko z terminami może byc problem. Jak by ktoś chciał namiar to na PW :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek mówisz o Krzyśku i jego bracie ?

Nie..., Chłopak nazywa się Szczepan Bednarz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie..., Chłopak nazywa się Szczepan Bednarz

:polew::wallbash:

Znam Szczepana od kilku lat. Sam Szczepan jest super Gość ale - On jest po Studiach które z blacharką i lakiernictwem mają tyle wspólnego co ja z Donaldem Trumpem . Kiedy pojechałem z peugeotem 406 to stwierdzili ze mam silnik 2.0 mimo ze w dowodzie było 1.8 - nie przekonałem Ich że się mylą... 406 już poszło na żyletki, silnik handlarz wziął - był faktycznie 1.8 ale Gościom w Błażowej nie przegadałem. Druga sprawa - mojemu Kumplowi tak zrobili konserwację w Vectrze że po 2 miesiącach rdza wali na klapie i drzwiach aż miło a Szczepanek reklamacji nie uwzględnił :gwizdanie:

Kolejna sprawa - przyglądnij się na którymś spocie jak mam spojler pomalowany w mojej A4 a później polecaj Sławku lakierników od Szczepana :decayed:

a numer to 609 630 551 :chytry:

acha, On już dawno nie jest Partnerem Skody - zabrali Mu Przedstawicielstwo :gwizdanie:

--------------------------------------------------------------------------------------------------

pytanie z innej beczki : zna Ktoś opinię na temat alusów marki VERMILION ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie problem mam niesamowity, elektryka szyb zaniemogła, co najlepsze - sama z siebie :( . Wsiadam do auta, chce otworzyć okna a tu zonk.. Podświetlenie przycisków działa, bezpieczniki sprawdzone, centralny działa, lusterka działają, przewody w gumie między drzwiami a budą po dociskałem , akumulator odłączyłem - nie pomogło. Boczek drzwi od kierowcy ściągnąłem z myślą iż odpięła się kostka ale nie... Nie działa sterowanie ani od strony kierowcy ani pasażera, dajcie jakieś sugestie , może jakiś przekaźnik, tylko gdzie go znajdę i który to będzie :wallbash: ?? może macie jakiegoś dobrego magika który by mi to naprawił :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprawdzil gume miedzy slupkiem przednim a drzwiami :cool1: pewnie przerwany ktorys kabelek jest :confused4: ( przerabialem to 2 razy ) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101123/RZESZOW/553047115

:gwizdanie: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 19:44_________________________________________________ślimaczek, ty non stop na forum siedzisz :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, że tydzień przed próbą kradzieży a4-ki miał taką samą akcje :/...

Dlaczego przez tydzień był na wolności?

Goście robiąc takie akcje po prostu kpią sobie z Policji, która niestety nie jest idealnym organem ścigania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: kurna trza uwazac na mlodziez :thumbdown:

młodzież teraz słucha takiej muzy i na efekty długo nie trzeba czekać :polew: :polew:

:kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...