Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Ba. pewmnie że sie pojawimy next time i to z pełnym fisem... :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie przydały by się aktualizacje o spotach. Myślę Slaweq, że Szuder jest odpowiednią osobą na to miejsce :thumbup:

Dzięki za nominacje... Czuje się jak gwiazda "TELE KAMER" :polew: :polew:

Jezeli będzie możliwe skasowanie pierwszych 6 postów, to ja oczywiście zajmę się aktualizacją 1 posta dotyczacą informacji o spotach... :thumbup: :thumbup:

Decyjza należy do Was... :notworthy:

Proponuje swoja kandydature.. :polew::cool:

Ykk, oczywiście Twoja kandydatura będzie rozpatrzona w pierwszej kolejności... :thumbup:[br]Dopisany: 05 Luty 2008, 09:43 _________________________________________________

heheh...widze, ze Slawek wam dal niezly wyklad na temat zmiany kolek.... :D

Pociesze was tym,ze wczoraj jak mu powiedzialam, ze chce zmienic kola to dostalam wyklad sto razy dluzszy....... :polew:

Angela, to wszystko w dobrej wierze... i trosce o Ciebie... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wyjazd....damn a było tak pięknie :foch: , będę o Was pamiętał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angela, to wszystko w dobrej wierze... i trosce o Ciebie...

Szuder jestes pewien.... :D

Ja bym obstawiala jednak cos innego....... :decayed:Slawek poprostu nie chce zebym zalozyla ladne kolka za wczesnie....bo on jeszcze troche na tych wstretnych stalowach pojezdzi.... :polew:

Hehe...do Wisly jedziemy jego autem.....i nie wiadomo jaka pogoda w gorach...... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja teoria jest całkiem prawdopodobna... :thumbup::polew: :polew:

W górach może być śnieg, ale drogi napewno będą przejezdne... poza tym Wisła jest w marcu, a w maru juz jest czas na zmianę kółek...

Mnie az nosi, zeby już zmienić na letnie 18" :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuder jak założysz 18" to liczę na małą przejażdżkę :>, muszę zobaczyć jak się jeździ na takich walcach bo dalej mam dylemat czy kupić 18" :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZeeBee, nie ma problemu :thumbup: . Przejażdżke masz gwarantowaną... :thumbup::dance:

Ja nie narzekam. Ale to moze kwestia przyzwyczajenia. Następne felgi, w B6 będą 19" :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZeeBee, nie ma problemu :thumbup: . Przejażdżke masz gwarantowaną... :thumbup::dance:

Ja nie narzekam. Ale to moze kwestia przyzwyczajenia. Następne felgi, w B6 będą 19" :kox: :kox: :kox:

Kupujesz B6 ? To :th: Już nie mogę się doczekać jak na spocie zajadą B6 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie kupuje B6, bo brak $$$$... Ale w przyszłości napewno będzie B6 i z 19"... :th: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zee no i jakie mody na wiosnę wprowadzasz-przemyślałeś już sprawkę :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zee no i jakie mody na wiosnę wprowadzasz-przemyślałeś już sprawkę :evil2:

O witaj Iverson, mam kilka pomysłów w głowie ale powiem Ci że wybór nie jest łatwy :kwasny:. No kolejna sprawa to $$$$ :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalutku, przecież nie musisz wszystkiego odrazu robić, im dłużej to trwa tym bardziej cieszy człowieka :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja teoria jest całkiem prawdopodobna... :thumbup::polew: :polew:

W górach może być śnieg, ale drogi napewno będą przejezdne... poza tym Wisła jest w marcu, a w maru juz jest czas na zmianę kółek...

Mnie az nosi, zeby już zmienić na letnie 18" :kox: :kox: :kox: :kox:

Ja to juz bym zalozyla.....letnie..... :decayed:

Tym bardziej,ze wczoraj mi ktos zrobil niespodzianke i rozcial opone :confused4:

Ale oczywiscie Slawus w trosce o mnie ;) nie pozwolil mi zalozyc letnich tylko kaze kupic zimowki :wallbash::foch::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZeeBee na wiosnę jak tylko skompletuje moje 18" to Cię przewiozę B6 na takich felgach :evil:

sam się boję jak się będzie jeździło :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZeeBee na wiosnę jak tylko skompletuje moje 18" to Cię przewiozę B6 na takich felgach :evil:

sam się boję jak się będzie jeździło :embarrassed:

O spoko dzięki, wtedy będę wiedział jak się jeździ bo co do wyglądu to nie mam obaw [br]Dopisany: 05 Luty 2008, 18:01 _________________________________________________

Czesc ZeeBee

No mam nadzieje, ze Slawek mnie jeszcze kiedys zabierze ze soba na spota :decayed:

Takze mysle, ze bedzie kiedys okazja abym poznala nowych kolegow z Rzeszowskiego teamu......

myślę, że to zrobi i zabierze Cię na rzeszowski spocik :th: więc tam będę miał przyjemność Cię poznać (chyba slaweq mnie zabije :>)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem bardzo mi się podobały i podobają te twoje fegi.

tochę się obawiam bo zawias standard. a jak patrze na te nasze drogi co się z nimi dzieje po zimie (której tak naprawdę nie było) to się boje czy będzie po czym jeździć. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...