Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lpg w 2,0 130km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy ktoś już ma lpg w 2,0 130KM zastanawiam się nad założenie i chciałbym poznać opinie na ten temat.

Opublikowano

Poszukaj info o silniku z oznaczeniem ALT (taki jak Twój) w B6 na pewno dyskusja była...

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

A przy okazji bierze Ci olej ??

Opublikowano

nie ma żadnych przeciwwskazań co do montażu LPG

Opublikowano
  • Autor
Poszukaj info o silniku z oznaczeniem ALT (taki jak Twój) w B6 na pewno dyskusja była...

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

A przy okazji bierze Ci olej ??

wpieprza jak małpa cukierki co 2,500km wlewam litr bo komputer piszczy że mało oleju :facepalm:

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

nie ma żadnych przeciwwskazań co do montażu LPG

dzięki a wiesz ile do niego może kosztować nowa instalacja ?

Opublikowano

Ja 2 lata temu dałam 2100 myślę że teraz podobnie. Spalanie 9-10l

Opublikowano
  • Autor

oo to koszt rozsądny liczyłem że będę musiał wywalić 4 tyś

Opublikowano

Cenił 2200 ale zawsze można coś utargować.Gwarancja 2 lata lub 70 tys. Nie zastanawiaj się tylko montuj bo warto

Opublikowano

żeby wszystko grało to co najmiej 2500 musisz dać,chyba że chcesz lepsze graty to około 3000

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

to nieźle łyka tego oleju,przynajmniej na bieżąco świeży olej:grin:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie! nie muszę wymieniać co 12,000

Opublikowano

niby tak ale takie dolewanie jest trochę denerwujące-delikatnie mówiąc a co do montażu to nie ma się co zastanawiać

Opublikowano
  • Autor

zawsze przy sobie muszę mieć litr

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

a do tego za każdy razem trzeba czekać aż ostygnie silnik

Opublikowano

Nic się nie stanie jak przejedziesz jeszcze jakiś kawałek

Opublikowano
  • Autor

niby tak ale to moja perełka i jak coś jest nie tak to dostaje zawału

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

wracając do lpg przekonaliście mnie mam tylko nadzieje że nie bedzie sie rypał

Opublikowano

Oby nie. Cewki i świece są czułe na gaz, jak są już słabe to będziesz musiał wymienić

Opublikowano
  • Autor

jakaś rada co ile się wymienia?

Opublikowano

Świece wymieniam po 15-20 tyś a cewki posypały się mi po 30 tyś. Na cewki jest akcja serwisowa jak masz oryginalne to może się łapiesz na wymianę

Opublikowano
  • Autor

eee to nawet spoko nie tak źle

Opublikowano

Także montuj i tankujesz za stówę do pełna:grin:

Opublikowano
  • Autor

a jakiej firmy jest dobra instalacja a od czego trzymać się z daleka?

Opublikowano

Dużo osób poleca BRC ja mam Lovato

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.