Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lpg w 2,0 130km


-RamzeS-

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam instalację AEB komputer King - na mieście 13-14 litrów, na trasie 9-10 litrów. Autko ładnie chodzi, żadnych problemów. Pobór oleju troszkę wzrósł po zainstalowaniu LPG, teraz bierze około 0,45 litra na 1000km. Wcześniej to było około 0,35 litra na 1000 km.

Edytowane przez Rycerz 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam koltec-necam a objawy identyczne jak kolega wyżej Rycerz 34, identyko spalanie tyle że oleju bierze 100 ml więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam i śmigam od roku na LECHO SEC MINI 2 wtryskiwacze BARRACUDA praktycznie te same, co HANA można powiedzieć, że jeszcze lepsze. A na gazie idzie lepiej jak na benzynie spalanie na trasie 7.7 litra i mogę się śmiało zakładać, że tyle spale a w mieście w granicach 10L, ale to wszystko zależy jaką kto ma nogę, bo jak ktoś daje cegłą po gazie to spali 15L i więcej. Instalacja kosztowała mnie 2500zł także tutaj nie ma, co oszczędzać, bo zaoszczędzi się te 200zł a ktoś założy badziewną instalacje gazową z której będzie więcej szkody niż pożytku i dodatkowa udręka jeżdżenie na regulacje, która po czasie i tak nie skutkuje. Ja osobiście ze swojej instalacji jest bardzo zadowolony byłem tylko raz na darmowym przeglądzie całej instalacji, którą robią w gratisie po przejechaniu 1000km. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...