-
Problem z otwieraniem/zamykaniem szyb
Cześć, no i udało się jakoś ogarnąć te szyby? Mi własnie kilka dni temu stało się to samo tyle, że nie opuszcza się w ogóle szyba z prawej strony. No i domykanie z pilota również siadło
-
Pełen Fis, a chwilowe spalanie przy instalacji LPG
Ja mam holendra koltec-necam i do wartości pokazywanych przez fis muszę dodać 3 litry dodatkowo.
-
ALT B6, prośba o zerknięcie na logi
korekty po benzynie, przejechałem od momentu ich wyzerowania około 200 km
-
ALT B6, prośba o zerknięcie na logi
Witam, mam prośbę, gdyby ktoś zerknął w wolnej chwili na logi, są to dynamiczne na benzynie, po wcześniejszym skasowaniu błędów. Chcę wystroić sobie instalację gazową ale najpierw chciałem doprowadzić do możliwie jak największej perfekcji jazdę na benzynce. 003,032 http://vaglog.pl/log_262587.html 002,033 http://vaglog.pl/log_262586.html Tu mam jeszcze zdjęcie przed kasowaniem błędów (których nie było) na biegu jałowym
-
Uboga mieszanka - Rozebrany Kolektor Ssący - lewe powietrze
Kiedyś też miałem podobne objawy tj. nagłe szarpnięcie podczas jazdy i brak mocy + epc na desce. Pomogła wymiana czujnika położenia wału w moim przypadku, o ile dobrze pamiętam to był koszt ok 100 zł. ale czy samego czujnika czy już razem z robocizną to nie pamiętam.
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
Miałeś rację, po odpaleniu żądana temperatura wynosi 100 stopni. Dzięki za informację!
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
A ja mam pytanie odnośnie grup 131 i 134, czy są one prawidłowe? Auto stało 25 godzin bez odpalania, temperatura na zewnątrz ok 6 stopni na plusie. W grupie 131 w drugiej kratce nie powinno być wymaganej temperatury 100 stopni tylko aż 139? No i grupa 134 pierwsza kratka, temperatura oleju 12 stopni mimo iż inne czujniki wskazują inne wartości? Czy nie ma tutaj jakiegoś przekłamania? Mógł się olej nie wystudzić do tych 6 stopni przez 25 godzin?
-
Słabe światła mijania rozwiązanie
Tak, zwykłe h7
-
Słabe światła mijania rozwiązanie
o i to jest podpowiedź jakiej potrzebowałem, bardzo Ci dziękuję! teraz tylko muszę gdzieś znaleźć takie szczypce i będę próbował jeszcze raz. Udało się, wyczyściłem co potrzeba. Tylko faktycznie trzeba uważać aby nie pogubić żadnych nakrętek, śrubek i tych gumowych dystansów/podkładek z dolnych śrub. Najlepiej wykręcać to kiedy lampa jest w poziomie leżąc na blacie wtedy nic się nie pogubi. Największy problem stanowiło rozłączenie i później złączenie oprawy soczewki z korpusem odbłyśnika, gdyż trzeba to robić kiedy ten zestaw jest w środku, ponieważ ten przełącznik UK/Europa przeszkadza w wyjęciu tego na zewnątrz kiedy jest ze sobą złączone. Lampy z 2002r więc soczewka faktycznie była jakby przytłuszczona/przykurzona. Różnica w jakości oświetlenia drogi może nie jest spektakularna ale zauważalna.
-
Słabe światła mijania rozwiązanie
u mnie wszystko poszło prawie idealnie, nakrętki odkręcone, nigdzie nie wyleciały, śrubki na swoich miejscach i pozostała tylko ta spinka... nie mam żadnego pomysłu jak ją wyciągnąć, czy ją ścisnąć, czy wyciągnąć na siłę czy podważyć w którąś stronę. Oczywiście miejsca na malutkie chińskie rączki, których brak pod ręką żeby cokolwiek tak popróbować. Niestety musiałem zaniechać pomysłu czyszczenia
-
Parująca szyba przy 3 stopie
Nasypałem żwirku dla kota w 4 skarpetki i wrzuciłem na podłogę z tyłu, na razie szyba z przodu od środka nie zamarza ani nie paruje jakoś mocno. Tylna szyba natomiast zachodzi parą niestety. Dopóki nie zamarza czołowa od środka nie stanowi to problemu, bo wystarczy włączyć podgrzewanie z tyłu. Gorzej jeśli trzeba skrobać szron w środku
-
Parująca szyba przy 3 stopie
Czysto, zawsze odkurzam półkę i bagażnik. Najczęściej jeżdżę sam więc nie mam bałaganu ani brudu na tylnej kanapie, na półce jeszcze nigdy nic nie wiozłem ani nie kładłem, w bagażniku mam tylko koło zapasowe, trójkąt, lewarek i parę rękawiczek. Samochodu używam do dojazdów do pracy i na zakupy, nie przewożę żadnych brudnych czy sypkich przedmiotów. A tylna szyba jak parowała tak paruje...
-
2.0 ALT Kontrolka silnika. Sonda lambda czy katalizator?
No i udało się wyłączyć bezproblemowo tą sondę?
-
gorąca prośba o analizę logów (błąd 16523 oraz spore spalanie)
Masz rację, nie jest najgorzej i faktycznie nie ma sensu na razie wydawać pieniędzy. Po prostu muszę obserwować moje auto czy się nie pogarsza jego stan. A olej oczywiście że bierze, ok 0,5l na 1000km... przecież to ALT...
-
Problem z LPG
Miałem kiedyś podobny problem, działo się to co pisze "damian475", reduktor słabo trzymał i popuszczał gaz z tym, że mój miał już sporo lat i kilometrów.
kepes
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta