Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nokia E52 - Black


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moje zapytanie kieruję do osób które w niedługim czasie będą brać nowy telefon u swojego operatora (wszystko tylko nie Orange).

Interesowała by mnie Nokia E52 w kolorze czarnym.

Osoby zainteresowane współpracą prosiłbym o podanie ich warunków (ceny za telefon).

Nasza współpraca wyglądała by tak :

- Osoba przedłużająca umowę zorientuję się u swojego operatora czy dostanie jeszcze Nokią E52 w kolorze czarnym.

- Jeżeli tak, to podaję mi cenę za jaką odda telefon.

- Jeżeli oferta mnie zainteresuje, ja płacę przelewem i czekam na nowy telefon od osoby która zechcę współpracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żebyś dostał ten telefon jeszcze od operatora.Ja pod koniec zeszłego roku przy przedluzaniu umowy pytałem o E52 i nie mieli (t-mobile).

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma juz w ofertach....ledwo wyrwałem ostatnia sztuke w plusie jakies 7 miesiecy temu.....mam w domu 2 sztuki..jedna uzywam a druga mam na rezerwe.......nie ma to jak bateria która trzyma tydzień podczas czestego uzytkowania telefonu...wada tych aparatów to głosniki które trzeba wymieniac jak telefon upadnie(naszczescie gawarancja jest do tego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie ma tego modelu już dawno u żadnego operatora, natomiast jest tego pełno na allegro jak i mojej ofercie.

Temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...