Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej


MaciejK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem z podświetleniem tablicy rejstracyjnej, zakupiłem żarówki diodowe led (4x smd led CANVUS) po podłączeniu jednej (druga jest zwykła rurkowa) nie wyskakuję błąd spalonej żarówki, gdy podłączam drugą to wyskakuję błąd (obie są led). Podejrzewam że dwie żarówki Led dają za małe napięcie dlatego jest błąd mimo że to CANBUS.

Jakie zastosować żarówki by nie wyskakiwał błąd??? Zastanawiam się czy żarówki 6xled smd dały by rade.

Oczywiście płacić 150z/sztł za ori to mi się nie uśmiecha.

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było by łatwiej ale w tych też jest możliwość pojawienia się błędu.

Cytat:

"UWAGA !

W niektórych modelach (szczególnie A4 B7 oraz A6 C6) może pojawić się błąd "spalonej żarówki" - konieczne wtedy jest wlutowanie filtra/rezystora."

A mi chodzi o takie gdzie na 101% nie pojawi się błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie roboty z 15min. i masz ori lampki

a większosc żarówek Led sa Made in PRC i moga spalic sie po tygodniu jazdy

sam ma Ledy ori w tablicy i efekt super wiec polecam w/w watek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odbieram graty z ASO jutro więc montaż na dniach ?

iPhone Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki rezystor który będzie chodził w A4 B7 czy założysz orginalne lampki

ORYG LAMPKI LED AUDI A3 A4 A6 Q7 2SZT LED !!!! (3099297388) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy diody smd.

Nie jest to rezystor za złotówkę jak mówi Sixu który ma B6 a tam nigdy nie było problemu ze spaloną żarówką. Tylko mały rezystor z radiatorem. Montuje się go w klapie podłącza 2 kabelki i zawsze hula. W niewiedzy kupiłem 2 ,a wystarczy 1. Mogę odsprzedać jedną sztukę wraz z instrukcją gdzie podłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki rezystor który będzie chodził w A4 B7 czy założysz orginalne lampki

ORYG LAMPKI LED AUDI A3 A4 A6 Q7 2SZT LED !!!! (3099297388) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy diody smd.

Nie jest to rezystor za złotówkę jak mówi Sixu który ma B6 a tam nigdy nie było problemu ze spaloną żarówką. Tylko mały rezystor z radiatorem. Montuje się go w klapie podłącza 2 kabelki i zawsze hula. W niewiedzy kupiłem 2 ,a wystarczy 1. Mogę odsprzedać jedną sztukę wraz z instrukcją gdzie podłączyć.

Możesz mi przybliżyć montaż tego ustrojstwa?? Jakieś foto??

A co myślicie o takim czymś??

Filtr CAN (Kasownik błędu) do lampek rejestracji motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

Jest to filtr CAN do kasowania błędu.

To samo tylko że do żarówek postojowych

Filtr CAN (Kasownik) W5W T10 FH13656 z radiatorem, redukcja napięcia -> 10/8V motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam złe doświadczenia odnośnie żarówek canbus bo często się przepalają a nie są wcale takie tanie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebie i grzebie i nie mogę znaleźć jakiegoś wątku sensownego o podświetleniu wnętrza LED w Avancie B7.

Nie ma takiego czy nie mogę znaleźć? :think2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tamten wątek trafiłem, ale ja szukam wątku o przerobieniu jak pisałem wyżej oświetlenia wewnętrznego a nie tablicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tamten wątek trafiłem, ale ja szukam wątku o przerobieniu jak pisałem wyżej oświetlenia wewnętrznego a nie tablicy.

chyba nie ma ale za bardzo nie zagłebiałem tematu, kupiłem żaróweczki led osram do calego wnetrza i raz po raz wymieniłem wszystkie, efekt extra, proponuje 6K

---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

chłopaki na kótre kable założyć rezystor, wystarczy jeden czy dwa rezystory, zakładam na szary i bązowy 3,4, i bład pozostaje, wtf:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tamten wątek trafiłem, ale ja szukam wątku o przerobieniu jak pisałem wyżej oświetlenia wewnętrznego a nie tablicy.

o słabo szukasz

jest cały wątek o oświetleniu wnętrza B7 i to kolega z forum robi zaj..te zestawy led do naszych oooo

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

znalazłem w 3 sek.

poczytaj

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/

zbieram kasę bo różnica ogromna w porównaniu do zwykłych LED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...