Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] S4 AVANT - małe zwinne autko rodzinne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio jak bylem na wulkanizacji to mieli dwie te felgi do naprawy,w dziwny sposób byly mocno pękniete i tak już zaczynam się trochę wahać. Przy S za bardzo nie ma co modzić.

Opublikowano

Piękne masz te felgi juz widzę takie w swojej eSce :D

Opublikowano

Ładna esa :wink: mało foto masz jak na taki czas użytkowania :P

No będę musiał popstrykać, tylko powiem ci, że czasu brak albo z rodzinką albo przy domu coś do zrobienia, albo praca. Czasami nawet nie ma kiedy autka umyć i strach mu wtedy fotki robić :-) Z drugiej strony za mało modyfikuję, a fotki pstrykać tego samego wkoło to chyba nie ma sensu. Autko mam żeby dawało mi radość i wolę się nim przejechać niż mu robić sesję :-)

nie musi być sesja za każdym razem :P ale na tyle lat użytkowania, pare fotosów to troszku mało nawet jeśli to dalej "seria"

Opublikowano

Siemka, zgodzę sie z Mortiisem , dawaj wiecej fotek kolego.... :) :). :)

Piękne masz te felgi juz widzę takie w swojej eSce :D

Tu mu daj lepiej spokój z tymi felgami, twoje tez są zaj..ebiste :P

Edytowane przez PrzemoS4

Opublikowano
  • Autor

Fakt na żywo felgi powalają, ale przy 9,5 et 35 jest minimalnie za szeroko, zwłaszcza kiedy się ma oryginalne zawieszenie. Nie obcieram, ale jest to zestaw do spokojnej jazdy. Myślę, że twoje koła (mówię tu o Patryk1533) są znacznie lepsze do codziennego użytku. No ale założyłem koła bo leżały w garażu i się marnowały. Szukam teraz jakiegoś gwinta i wtedy myślę, że będzie powalało na maxa. Teraz tylko 75% osób które mijam się ogląda, ale po założeniu gwintu myślę, że będzie więcej.

Opublikowano

garry99 o jakiego mody Ci chodzi, mechanika czy kosmetyka?

Opublikowano

garry99 o jakiego mody Ci chodzi, mechanika czy kosmetyka?

Chodzi o mechanike.

Opublikowano

garry99 o jakiego mody Ci chodzi, mechanika czy kosmetyka?

Chodzi o mechanike.

Jest co modzić tylko kasiora duża niestety a przyrosty mocy od 135-175 kucy, przy zdrowym silniku powinno 500 pęknąć :wink:

Opublikowano

Jeśli kogoś stać to czemu nie???

Worek z$$$ i mozna działać...

Edytowane przez PrzemoS4

Opublikowano
  • Autor

Tak jak PrzemoS4 napisał worek kasy i dużo czasu wolnego. Bo uważam, że oddanie auta komuś, by je zmodził to nie sztuka. Samemu to i owszem, ale to już wyzwanie i finansowe i czasowe no i pewnie parę skrzynek browara też by pękło.

Opublikowano

Skrzynek to mało powiedziane, obstawiał bym naczepę :P

Opublikowano

Hahaha przy naczepie Browka to by pewnie cuda wyszły i przy dobrych wiatrach to i v12 by weszło pod mache hahahahaahaaaa :)

Edytowane przez PrzemoS4

Opublikowano

Hahaha przy naczepie Browka to by pewnie cuda wyszły i przy dobrych wiatrach to i v12 by weszło pod mache hahahahaahaaaa :)

żeby tylko :D

Opublikowano

Taka do tego 2 turbiny i 1000kucy

Opublikowano
  • Autor

To co chłopaki załatwiam naczepę browara i działamy??

Opublikowano

dms13 dawaj znać kiedy i możemy działać :wink:

Opublikowano

Haha, po takiej ilości Bronka to by my podzialali... ;)

Opublikowano

Obstawiam że zostały by nam części :P

Opublikowano

Taaa czesci na jakiś mały silnik do kosiarki :) 3,5km :)

Opublikowano

Dzisiaj chodź przez chwilę moglem oblukać Twoją audi,powiem że robi wrażenie na tych felgach ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.