Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 ANA] a4 b5 lift :)


gacek81

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w opisie niedawno nabylem a4 b5 1,6 99 r modyfikacje na wiosne :decayed: doradzcie koledzy jakie felgi i zawias cenowo umiarkowane:)

[/url]<a  href=http://s14.postimage.org/472pxsma5/P1030182.jpg' alt='P1030182.jpg'> P1030181.jpg P1030188.jpg P1030198.jpg

Wyposażenie pojazdu:

- climatronic

- 4 poduszki powietrzne

- ASR

- ABS

- ESP

- EPC

- elektryczne szyby

- centralny zamek

- halogeny

- wspomaganie kierownicy

- welurowa tapicerka

- immobiliser

- alarm

- elektryczne lusterka

- podgrzewane lusterka

- elektrycznie regulowana wysokość świateł

- oryginalne radio

- szyberdach

- parktronic

- klimatyzacja

- hak

chyba wszystko:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zapodaj opis dokładniejszy co w środku za wypas więcej fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma spania dawaj opis :) Ładna furka heh też miałem problem z felgami. Początkowo myślałem o esach, ktoś napisał żeby zakładać rs i taki mętlik w głowie. W końcu padło na rh zw1 :), a teraz rozglądam się za gwintem. Jak chcesz zakładać gwinta (też o to pytałem każdy poleca tu supersporta, ale mam dwóch kupli co śmigają na mts i nie narzekają) żeby było mega nisko to też mega szeroką fele kupuj :) tak wg mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna jest. Duży plus bo polift :good: Znów silnik nie bardzo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna a4 mam taki sam silnik i jakoś się turlam ważne że jest w co dupe wsadzić i jechać;) co do zawiasu to najlepiej gwint ale to wszystko zalezy jaka masz kase a koło to ładowałbym 18 będzie to jakoś wyglądało, do swojej audicy kupiłem 18 teraz tylko czekam na wiosne i zakładam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh oli_b5 tylko to już grubsza sprawa, a co za tym idzie kasa :D już wolałbym chyba sprzedać i kupić z silnikiem którym jestem zainteresowany, ale każdy robi jak uważa. Wyposażenie ma super i klimka i szyberek fajnie :) Jeśli masz coś w planach dopisz jeszcze bo my ciekawi jesteśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na 1.6 nie narzekam, ale duze koła zamulą ten samochod, a 17stki mozna jeszcze dobrac tak z oponami, ze beda nie wiele wieksze niz ori 15stki, wiec dla mnie to optymalny rozmiar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie chcialbym tu zalozyc sprezyny raczej gwint odpada za duzo jazdy w miescie i alus 17 doracie jaki komplet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...