Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zapytanie o doładowanie akumulatora...


Lucas1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

Od kilku dniu w moim autku przy porannym odpalaniu pojawia sie komunikat "Brems"... z tego co zdążyłem sie zorientować może chodzic o poziom płynu hamulcowego albo słaby:whistling: akumulator. Podejrzewam to drugie bo autko od kilku tygodni stoji i jest mało użytkowane...a poziom płynu hamulcowego jest ok... zatem mam pytanie panowie : czy mogę spokojnie wyjąć akumulator z auta np.na całą noc i go podładowac i z autem nic się nie stanie?- chodzi mi o komputer i ustawienia w aucie..czy coś się zresetuje itp?... dzięki z gory za pomocne wskazówki;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie powinno się zresetować poza pilotami (wystarczy później otworzyć kluczykiem, przekręcić stacyjkę wcisnąć przycisk na pilocie, wyjąć ze stacyjki i zamknąć pilotem - jakoś tak to było :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ładowanie ( doładowywanie ) przeważnie przeprowadzam bez wyciągania aku z auta.....trochę za dużo z tym zachodu,

Raczej jedyna rzecz która może ci się rozkodować to radio ( nic więcej nie powinno )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic poza radiem nie powinno się rozkodować ( np podczas wymiany aku w naszych autach nie ma potrzeby stosowania podtrzymywania prądu ),

Wyciągasz starego w wkładasz nowego , ( jedyne co jest ci potrzebne to kod do radia )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...