Skocz do zawartości
IGNOROWANY

System START/STOP bezkluczykowy czy w tedy otwieranie dzwi również ?


blackhawk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam w moim B8 3.0 system START/STOP gdzie nie potrzeba kluczyka , czy w tej sytuacji otwieranie drzwi tez powinno być bez użycia pilota ? czy to dodatkowy bajer ? bo autko odpala bez kluczyka ale drzwi już muszę otwierać z pilota i zamykać troszkę to bez sensu :) bo nawet Renault Megane jak miałem taki system to kluczyk był zbędny do otwierana drzwi i zapalania proszę o radę może da się to jakoś odblokować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam w moim B8 3.0 system START/STOP gdzie nie potrzeba kluczyka , czy w tej sytuacji otwieranie drzwi tez powinno być bez użycia pilota ? czy to dodatkowy bajer ? bo autko odpala bez kluczyka ale drzwi już muszę otwierać z pilota i zamykać troszkę to bez sensu :) bo nawet Renault Megane jak miałem taki system to kluczyk był zbędny do otwierana drzwi i zapalania proszę o radę może da się to jakoś odblokować ?

Powinno być tak .ze jak podchodzisz do auta z kluczykiem w kieszeni i chwytasz za klamke, to drzwi sie powinny odryglowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak powinno być a tak nie jest :) Samochód muszę otworzyć z pilota a potem wystarczy jak jest w kieszeni mogę zapalić samochód nie wiem tylko dlaczego nie mogę otworzyć samochodu bez kluczyka ? może się to gdzieś odblokowuje programowo w VCDS > orientuje się może ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz do wrc

grigorij wie wszystko :decayed:

Ja tam wszystkiego nie wiem :decayed:

Jesli podchodzisz do auta to powinno samo się otworzyć :wink:

Na pewno masz walniety czujnik klamki tylko musisz podpiąc kompa i sprawdzić który .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...