Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

06B 103 035 PA6.6 - co to jest??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam forumowiczów.

Borykam się ostatnio z wyciekiem płynu z okolic termostatu.

Przy okazji demontażu natrafiłem na "coś" co mam ułamane i chcę wymienić, bo może być przyczyną wycieku (pęknięte jest w miejscu gdzie jest Oring).

Żeby nie numery nabite na tym elemencie to za chiny bym nie wiedział jak to znaleźć.

W związku z tym mam do Was pytanie. Co to jest i do czego słuzy??

06B 103 035 PA6.6

http://c1552172.cdn.cloudfiles.rackspacecloud.com/65308_x800.jpg

Kosztuje raptem 16zł w IC ale nie wiedzą jak to się nazywa :P

Miał ktoś przypadek uszkodzenia tego elementu??

Opublikowano

korek/zaślepka

Opublikowano

dokładnie jakis zaślepek, ale po co do czego :kox:

Opublikowano

co to za cudo? gdzie to się znajduje ?

Opublikowano

zaślepia jeden otwór w jakimś trojniku obiegu cieczy, może jest to czesc wspolna dla innych silnikow i w wersji akurat takiej nie ma wyjscia na dalsza czesc obiegu wiec jest zaslepka - zreszta po co rozmyslac po co on jest, jest korek, wazne zeby byl szczelny i tyle ;] jest mnostwo takich elementow "potencjalnie niepotrzebnych" w silniku

Opublikowano
  • Autor

Znajduje się to w bloku zaraz obok termostatu.

Ktoś przede mną rozbierał to i też musiał być ciekawy, bo samo się nie połamało :P

A silikonu było napchane, że huhu...

Opublikowano

Tak jak piszesz, znajduje się ona pod termostatem, żeby ja wymienić trzeba zdemontować termostat. Zaślepia ona dziurę w bloku silnika zaraz koło termostatu, ale po co ona to nie wiem. Do dostania w ASO koszt jakieś 20zł. Też miałem ją połamaną i mi uciekał płyn ale nie zawsze:kwasny: co ja sie tego naszukałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czekam cały tydzień na tą zaślepkę.

Na razie zrobiłem korek z teflonu i na nim dwa o-ringi uszczelniające dałem. Taka prowizorka. Na razie nie leci :)

Ktoś przede mną próbował kleić ją poxipolem i zbroił drucikami miedzianymi stąd moje wątpliwości czy to na pewno zaslepka, a nie jakiś czujnik czy coś.

Opublikowano

wystarczy wpisac w google grafice numer i zobaczysz jak wyglada dokladnie :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

witam!w wersjach północnych(tam jest niska temperatura) tam wkładają grzejnik,żeby przed uruchomieniem silnika trochę podgrzać

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

dokładnie w wersjach skandynawskich zamiast tej zaslepki jest grzałka, taki norweg przyjeżdża do roboty pod firmą są słupki wpina sie po robocie odpala auto i ma temp, 50stopni w silniku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.