Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa wyświetlacz FIS


JOHNSON99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taki problem, otóż nie działa w mojej B6 wyświetlacz FIS (chyba tak to sie nazywa). Wyświetlacz jest caly czarny, nic sie nie wyswietla, nie podswietla. Zupełny brak reakcji. Po kilkunastu sekundach po uruchomieniu silnika samochód wydaje sygnal dźwiękowy coś ala np. rezerwa paliwa, lub inne powiadomienia, ale nic sie nie wyświetla.

Dodam jeszcze, chociaż nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, że dzień wcześniej wymieniany był kompletny rozrząd.

Przed oddaniem samochodu do naprawy nigdy wcześniej nie było żadnych problemów lub objawów.

I teraz nie wiem czy ten wyświetlacz najzwyczajniej w świecie padł czy ma to jakis związek z przeprowadzona naprawa.

Znalazłam kilka tematów z wyswietlaczami fis ale dotyczyly one raczej odblokowania pelnego fis'u. Tematu z moim problemem nie znalazłam, jeśli byl to bardzo przepraszam.

Pozdrawiam

Wysyłane za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacz VAG'a i spróbuj półaczyc sie z kanałem 17 Instruments.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacz vaga i sprawdz czy ni masz bledow. Rozumiem ze auto odpala i zachowuje sie normalnie jesli chodzi o jazde. Mozesz tez zrobic ponownie kodowanie tak jak jest to opisane w watku o pelnym fisie. Jak masz pelen fis to mozesz wylaczyc fisa za pomoca guzika pod manetka, wtedy wlasnie swieci sie caly na czarno. Nie sadze by padl wyswietlacz w sotatecznosci jego podswietlenie bez ktorego i tak nic nie zobaczysz ( podswietlenie zegarow i pozostalych wyswietlaczy dziala ?) jak bedziesz potrzebowal wyszwietlacze diody lub inne pierdoly do zegarow to daj znac bo ja wlasnie jedne rozebralem na czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odpala i chodzi normnie bez żadnych problemów. Podświetlenie wszystkich zegarów dziala prawidłowo, cale auto 'świeci' normalnie za wyjątkiem wyświetlacza fis. FIS'a nie mam jeszcze pełnego (nie ma czasu się za niego zabrać). Jutro, najpóźniej pojutrze podepne sie pod vag'a i zobaczymy co tam pokaże i dam znać.

Tymczasem dzięki za podpowiedzi

Wysyłane za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na kompie, niestety nic nie wykazało, 0 błędów, wszystko powinno śmigać normalnie. Po świętach wybiore sie jeszcze do jednego speca moze cos zaradzi.

Macie jeszcze jakieś pomysły co mogło sie stać i jak to naprawić?

Wysyłane za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...