Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrzynia 6-cio biegowa do 1Z


fanthomas18

Rekomendowane odpowiedzi

A może jakiś hint czy zdjęcie lub podpowiedź?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zdjęć niestety ale jak wam lewarek na pasuje to lądujcie ze starej a6 v6 2.5 tdi bo mieści się bez problemu tak jest u mnie mam skrzynie z b6 i się mieści :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewarek to pikus jak ogarnąć mocowanie skrzyni bo ona jest na 1 poduszkę na środku?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma 2 poduszki po bokach każdy kto umie spawać i włączyć bosha to ogarnie a mniej roboty niż z saniami :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie-to mój pierwszy post tu na forum,ale przeglądam je od dawna.Jestem na etapie kończenia zmiany skrzyni automatycznej DMX na 6 biegowy manual z Passata b5 ATJ 115KM z 2000 roku. Poszlo naprawde sprawnie auto odpala itd. Jedynym problemem ktory mi pozostal jest zakup poloski na strone pasazera. Lewa strona od kierowcy pasowala po zmianie z prawej z automata. Z Passata mialem WSZYSTKIE czesci nawet poloski ale niestety u mnie w Audi mam przy kole maly wieloklin a w passacie byly na duzy...Prosze o pomoc w doborze-od czego lub jaka dopasowac...Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem u siebie ze skrzynią z b6 6 biegową musiałem wybić przeguby od strony skrzyni z b6 i wbić je na stare półośki od b5 i wszystko gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko dziwne jest, że oryginalne poloski z tego passata ktory byl dawca i od tej skrzyni sa za dlugie-pomijam frez bo nie pasuje na zwrotnice ale sa wizualnie za dlugie nawet gdyby mialy przegob na moj pasujacy do zwrotnicy frez. Lewa strona podeszla od automata w ktyrm byla na prawej a ze strona pasazera mam problerm...Chyba ze przeguby na maly frez maja inna budowe i sa krotsze od tych na duzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia wiem tylko że moje przeguby były krótsze od tych z b6 i właśnie frez też te przeguby miał inny niż z b5 najlepiej podjechać na złom i dopasować z przegubem w ręku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wielka prośba panowie.Z jakimi oznaczeniami skrzynia podejdzie do silnika 1z.W bagażniku na wlepie jest cpc.Teraz siedzi skrzynia od passata.

(tak twierdził poprzedni właściciel)ona miała trochę dłuższe przełożenia. Tych kodów nie mogę na niej odczytać

Na allegro skrzynię o oznaczeniu cpc znalazłem tylko jedną.Chcę zamontować 5-cio biegową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno DUK, DHF, EEN no i CPC. Patrzyłem na allegro i znalazłem 5szt CPC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie tak jak seria wychodziła, czyli CPC, ale one mają krótkie przełożenia, więc ja pokusiłbym się o jakąś z silnika 110km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...