Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nie działa lewy xenon


AREK112

Rekomendowane odpowiedzi

Nie świeci mi lewa przednia lampa.

Przełożyłem żarówkę do prawej lampy świeci (czyli to nie żarówka)

Zdemontowałem lewą lampę i podłączyłem z prawej strony i nie działa. (czyli może być walnięta przetwornica)

Lecz prawą lampę podłączyłem z lewej strony i też nie działa. (coś dziwnego)

Sprawdziłem napięcia na lewej kostce i okazało się, że nie ma napięcia. (w prawej kostce jest)

Sprawdziłem bezpieczniki. (są dobre)

Zacząłem sprawdzać po przewodach gdzie to idzie (przewód żółto-czarny) i wchodzi do kabiny w kostki z lewej strony przy podłodze (i tam też nie ma napięcia)

Sprawdziłem czy jest napięcie przy włączniku świateł z lewej strony kierownicy (przewód żółty, jest napięcie)

Mam pytanko co się znajduje na instalacji między włącznikiem świateł a lampą (bo na pewno coś tam mi musiało nawalić) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Byłem u mechanika-elektryka podłączył auto do kompa (miał program workshop) i pokazał mu tylko jakiś błąd ciśnienia (wykasował go).

Pózniej sprawdził zasilanie na lampę i nie było.

Powiedział, że może to być walnięty jakiś moduł oświetlenia, który znajduje się pod siedzeniem kierowcy.

Mam podjechać do niego w piątek bo nie ma schematu instalacji do (audi A4 B6 1.9 TDI) i musi ściągnąć z inter...

Gdzie mogę dostać taki schemat.[br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 22:02 _________________________________________________Już mi wszystko działa. :) Byłem u innego elektryka i naprawił mi usterkę.

Przyczyna była taka, że nawaliła mi przetwornica i przez to nie było zasilania na lampę.

Chciałem wyciągnąć od elektryka co zrobił to tylko mi powiedział {naprawa instalacji} i to kosztowało 150 zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...