Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
oj tam brzydacka :wink:

no i wpadły aero

http://imageshack.us/a/img515/6073/q4xd.jpg

Niby nic a jednak modzik cieszy ja z nich jestem mega zadowolony:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
oj tam brzydacka :wink:

no i wpadły aero

http://imageshack.us/a/img515/6073/q4xd.jpg

ja już miałem w serii takie :D

Opublikowano
  • Autor

oj tam oj tam przecież nie mogę być od Was i Dońka we wszystkim lepszy :naughty::whistling::polew:

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

a wycieraczke Q5 też masz w serii :kox: bo ja mam na trunku :kox:

wpadło wcześniej ale nie miałem ładnego zdjęcia i nadal nie mam ale jako że fikacie to mata :banan:

7yj1.jpg

Opublikowano
oj tam oj tam przecież nie mogę być od Was i Dońka we wszystkim lepszy :naughty::whistling::polew:

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

a wycieraczke Q5 też masz w serii :kox: bo ja mam na trunku :kox:

wpadło wcześniej ale nie miałem ładnego zdjęcia i nadal nie mam ale jako że fikacie to mata :banan:

http://imageshack.us/a/img9/6735/ci5d.jpg

nie miałem w serii oczywiście bo to nie Q5 :polew::polew::polew:

ale dołożona :D

Opublikowano
  • Autor

i jak?? :naughty: bo jak dla mnie mega różnica :decayed:

Opublikowano
i jak?? :naughty: bo jak dla mnie mega różnica :decayed:

panie, nie ma porównania :wink:

Opublikowano

Ci powiem, że elegancka :wink:

Opublikowano
  • Autor

aaaa dziękuję bardzo :decayed: choć do twojej rakiety mi daleko :hi:

Opublikowano

a Ty z Trn jestes??:naughty:

Opublikowano
  • Autor

pewno że z Torunia :decayed: więc jutro Cie ścigam po Bydzi o najlepke :decayed:

rozumiem rozumiem na spota mnie trza... tylko ja tak sama to się boje :kox:

Opublikowano
pewno że z Torunia :decayed: więc jutro Cie ścigam po Bydzi o najlepke :decayed:

rozumiem rozumiem na spota mnie trza... tylko ja tak sama to się boje :kox:

nie przesadzaj tylko wpadaj :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wpadnę, wpadnę tylko czasu muszę zapożyczyć tak ze dwa razy więcej :doh::decayed:

Opublikowano
wpadnę, wpadnę tylko czasu muszę zapożyczyć tak ze dwa razy więcej :doh::decayed:

Krzychu nie marudź , dla kolegów z klubu na męskie spotkania zawsze sie czas znajdzie jak sie chce :D:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

się chce ale wewnętrzne wołanie chodźmy coś wyrezać do garażu jest silniejsze ode mnie :decayed:

Opublikowano
się chce ale wewnętrzne wołanie chodźmy coś wyrezać do garażu jest silniejsze ode mnie :decayed:

:grin: eee no bez przesady towarzystwo tez ważne :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nuu baaa wiadomo że ważne można powiedzieć najważniejsze ale sama widzisz :decayed:

ps. wiesz że przyjęli mnie do b6d :naughty:

Opublikowano

wiem :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no i co nie gratulujesz gdzie fanfary :decayed::kox:

tralalala ambiente na tył zapierdziala :naughty:

aicj.jpg

4bl9.jpg

---------- Post dopisany 08-07-2013 at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2013 at 21:09 ----------

no i podświetlonko tablicy ledzinks z dedykacją dla Pixiego :wink:

fs0o.jpg

i wymuszona zmiana ale co tam

pcx6.jpg

Opublikowano

Fajna sprawa z ambientem w tylnej lampce, też mam. Od razu robi się nastrój romantico-erotico na tylnej kanapie :grin:

Opublikowano
Fajna sprawa z ambientem w tylnej lampce, też mam. Od razu robi się nastrój romantico-erotico na tylnej kanapie :grin:

osz ty :grin::polew::polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.