Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 awx] a4 b6. Nie działa navi- help!


Pomyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy na forum, mam na imię Rafał, mam no juz prawie 20 lat i w końcu trzeba było kupić jakąś furę ;) Miał być leon -.- Ale rozsądek do mnie przemówił i 11.02.2013 zakupiłem właśnie Audika ;) Wszyscy mnie pytają po co mi kombi skoro jestem jeszcze młody.

Może i mają trochę racji, ale wygoda i komfort jazdy jest nie do porównania z benzyną po pierwsze, a po drugie kombi w tej budzie moim skromnym zdaniem wyglądają lepiej niż sedany. Do Rzeczy.

Audi posiada silnik oczywiście 1.9 TDi o oznaczeniu AWX Moc 130 seryjnie plus założony jest jakiś chip na około 150 km Rocznik 2002 , przebieg 177 podczas zakupu teraz już ponad 180 . Autko od 3 lat w Polsce, sprowadzone z Włoch, w Polsce jeździła nim starsza kobieta więc wytłuczone nie jest ;)

Najważniejsze napisałem teraz szczegóły ;)

Wyposażenie:

- el, regulowane fotele we wszystkich płaszczyznach plus pompowane lędźwie plus pamięć dla 4 ustawień.

- kierownica S-line trójramienna

- 4 el szyby

- klimatronic 2 strefy

- nagłośnienie firmy Hert'z plus seryjny woofer w bagażniku

- Alusy 17" oryginały Audi

- Zawieszenie Bilstein sztywniejsze i niższe czyli tak jak w S-line ;)

- listwy na progach od RS4 ( z jednej strony od s4 muszę dokupić od RS'ki)

-Zderzaki w kolorze nadwozia

- Chromowane relingi oraz lusterka

- lewarek zmiany biegów od S-line

- granatowy środek

- wykończenia pseudo drewnem ;)

To by było na tyle ;)

Autko ma 2 wgnioty na masce ponieważ poprzedni właściciel uderzył a sarnę , wymieniana była szyba oraz zderzak oczywiście zderzak wpadł seryjny zamiast od S-line. maski typ nie robił bo stwierdził , że woli sprzedać w takim stanie w jakim jest niż, potem się męczyć ze sprzedażą bo każdy by mówił, że bita.

Sprawdzałem ją czujnikiem , była malowana dookoła oprócz klapy bagażnika aczkolwiek szpachli nie ma pod lakierem więc jest możliwość, że samochód nie był bity ;)

W planach mam :

- wyklepać i pomalować machę,

- kupić dokładkę zderzaka od S4,

- Odnowić Alusy,

- dokupić listwę jedną od Rs'ki

- przyciemnić szyby,

- kupić Radio Audi Navi Plus. ( obecnie posiadam Concert II jeżeli ktoś chętny to jest na sprzedaż)

- zmienić podsufitkę na czarną,

- tylną kanapę pasowało by wyprać bo jest kilka plam

- zakupić oryginalne dywaniki

- odnowić gril bo trochę chrom odpada.

Spalanie w granicach 6,5 litra , moc jak dla mnie zadowalająca w porównaniu z ojca A6 też 130 tylko bez chipa to A4 jedzie o wiele wiele lepiej.

Jeżeli interesuje was cena no to strzelać ile mogłem zapłacić, zobaczymy czy ktoś trafi ;p

Łapcie kilka fotek ;)

img_1106_834220.jpg

img_1190_380187.jpg

img_1107_220700.jpg

img_1122_887497.jpg

img_1052_900047.jpg

img_1092_777282.jpg

img_1087_253938.jpg

Pierwszy Mod- Xenon 8000K :naughty:

img_1421__641687.jpg

img_1431__975082.jpg

Po jakimś czasie posłuszeństwa odmówiła szyba kierowcy...

img_1422__444731.jpg

Niedawno zawitało RNS-E Plus klima 2din z B7 oczywiście z niesprawnym podgrzewaniem...:D

1504005_655145257878141_1620807977_n__256059.jpg

Następny plan to koło czerwca wsadzić jakieś 18' :wink:

Kit od S4 mi się marzy ale to chyba musiał bym ściga pogonić, żeby to kupić a tak się raczej nie stanie więc to bardziej odległa przyszłość ...:D

Jakaś niższa zawiecha też może wpadnie na wiosne.

I oczywiście wiele innych pierdół o których nie będe pisał :D

Pozdroo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to S- line, w środku nie masz nic z s- linea. A na zewnątrz są listwy z tym, że z przodu masz s line, a tylne S4 :decayed:. W ogóle jakiś dziwny mix :decayed:. Dziwne, żeby podsufitka odchodziła :kwasny:. W każdym razie bezawaryjności :hi:, a przebieg wsadź między bajki, auto z włoch czyli bez historii serwisowej, we Włoszech o auta nie dbają kompletnie. Chociaż nie mówie, zdarzają się rodzynki z takimi przebigami :wink:.

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

W 2002r był już pakowany AVF? Nie wiedziałem nawet hehe :wink:.

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

Strzelam, że dałeś 18- 20 tysięcy :kox::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem, że to nie s-line ale coś ktoś próbował składać :) przebieg wiem jak sprawy wyglądają :) narazie porobiłem kilka pierdółek i nie związanych z mechaniką w sumie bo stabilizatory , i takie tam ;) Cena : 17 :) więc dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Chuck z s-line to tu nic nie ma ani w środku ani na zewnątrz oprócz listw na przednich drzwiach - jak masz ochotę na s-lina to duuuzo pracy i kasy przed tobą ale powodzenia i bezawaryjnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem, że to nie s-line ale coś ktoś próbował składać :) przebieg wiem jak sprawy wyglądają :) narazie porobiłem kilka pierdółek i nie związanych z mechaniką w sumie bo stabilizatory , i takie tam ;) Cena : 17 :) więc dobrze :)

Czyli przestrzeliłem o 1000 złotówek :decayed:. No nic, życzę jak najmniej problemów z autem i oby służyło dobrze :wink:. Tak z ciekawości zapytam, nie patrzyłeś jakie są ceny rynkowe B6 avant w dieslu czy kupiłeś ją pod wpływem impulsu, bo była tania i ładna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu , oby służyła jak najdłużej bezawaryjnie :thumbup1:

Szkoda, że to jednak nie S-line i ten niebieski środek to troche padaka imho .

Zmieniaj naleśniki na jakieś konkret fotele np. półkubełki S-line albo Recaro tym bardziej, że masz fabrycznie pamięć ustawień o czym nie wspomniałeś w 1 poście ;)

Dekory też ogarnij bo drewno nie pasuje do tego auta. Sam miałem u siebie fabrycznie i jak tylko kupiłem auto to zmieniłem na szczotkowane alu 1Nk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna masz bryczke, zazdroszcze foteli w full electric wersji :) Tez kupilem swoja w wersji basic ale z tym ze ja wielbie sedaniki i benzyniaki, juz pakiet zewnetrzny Sline tj. zderzaki, listwy drzwiowe kratki xenony i listwy progowe i spojlerek leza w garazu i czekaja na cieple suche dni aby ogarnac. Koszt nie maly ale jak planujesz fura pojezdzic kilka lat to warto zainwestowac :rolleyes: jak swoja poskladam to wrzuce i swoj watek. Powodzenia ze swoja Adi oby sprawowala sie wzorowo :thumbup:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu.

Baza do modów jest jak najbardziej dobra :) widać że ktoś coś próbował rezać,

a co do felg to chyba nie są ori audi bo to wzór z R8 i jeszcze takich nie widziałem w 17 calach bo tyle chyba maja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohoho ile wypowiedzi ;)spidziorNo coś będe próbował rzeźbić ale budżet mnie mocno ogranicza ponieważ nie pracuję jeszcze ;) Muszę się ścigacza pozbyć i kasa zostanie zainwestowana w Audi ;)

turzol Fotele bankowo zostaną bo mają full elektrykę i w życiu ich nie zamienię ;) Drewno tez mi średnio leży , na jaki kolor proponował byś obkleić?

serfin Dzięki dzięki, wzajemnie ;)

spin44 Tak owszem, 17 cali, też widziałem je w R8 ;) Ale niby są dekielki Audi .

harry19-19Dziękówa, wzajemnie ;) Widzimy się na spocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spin44 Tak owszem, 17 cali, też widziałem je w R8 ;) Ale niby są dekielki Audi .

to, że są dekielki nie oznacza ORI felg.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, ale widziałem takie w kilku Audi w R8 w sumie też dlatego wydawało mi się , że są ori ;) Wybaczcie błędy, to moje pierwsze auto więc na pewno nie będe się tak orientował jak tacy wyjadacze jak Wy tutaj ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak wszyscy tak chwalą to ode mnie mała krytyka.

Strasznie mi się nie podoba wnętrze, jest niebieskie, moim zdanie paskudne. Tak jak kolega wyżej pisał, auto jest z Włoch, historia nie znana, patrząc na zdjęcia to ma 3x tyle przebiegu.

S-line to to nie jest,lewarek zmiany biegów też nie jest s-line. Środek nie powala wyposażeniem niestety :kwasny: + ze ma 4 szyby w prądzie i el. siedzenia.

Miło słyszeć że sam na auto sobie zarobiłeś:thumbup1: Dużo pracy z autem jest żeby było w s-line ale wszystko przed Tobą :wink:

---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

masz 5 czy 6 biegów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Ohoho ile wypowiedzi ;)spidziorNo coś będe próbował rzeźbić ale budżet mnie mocno ogranicza ponieważ nie pracuję jeszcze ;) Muszę się ścigacza pozbyć i kasa zostanie zainwestowana w Audi ;)

turzol Fotele bankowo zostaną bo mają full elektrykę i w życiu ich nie zamienię ;) Drewno tez mi średnio leży , na jaki kolor proponował byś obkleić?

serfin Dzięki dzięki, wzajemnie ;)

spin44 Tak owszem, 17 cali, też widziałem je w R8 ;) Ale niby są dekielki Audi .

harry19-19Dziękówa, wzajemnie ;) Widzimy się na spocie ;)

gdzie ten spocik i o której :naughty: ziomuś chętnie zajadę :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baza do modów jest! :decayed: Środek w tym kolorze = ciężko z gratami na podmiankę ale nie jest to niemożliwe aby np. dorwać fotele kubły skórzane w elektyryce bo to bym wymienił. :wink4: To drewno w środku też mnie osobiście się nie podoba ale o gustach się nie dyskutuje... A jeśli i Tobie się nie podoba to działaj. :naughty: Bezawaryjności! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozek726 No krytyka też potrzebna ;) Wiem, że jest kilka niedociągnięć ale no moim zdaniem jak na pierwsze auto za swoją kasę, a nie rodziców to nie jest źle ;) 5 miesięcy w Niemczech i starczyło na ściga , Audika i parę innych gratów ;) Nie będe żałował kasy na części bo myślę pojeździć ładnych kilka lat ;)

harry19-19 Napisałem na PW ;)

akjam Wiesz, nie chcę za bardzo skóry, to nie jest praktyczne rozwiązanie dla mnie. Co do środka to mi granat pasuje ;) Tylko to drewno myślę obkleić na jakiś inny kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz skrzynie? 5 czy 6 biegową? Nie wiem czy dobrze kojarze, ale AVF wychodziły od 03r., ale mogę się mylić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...