Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wyrejestrowanie auta.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie powiedzcie mi, co musze miec by wyrejestrowac auto gdy np sprzedaje na czesci a skorupe na zlom oddaje ? Jakis kwit ze zlomu ze zostalo zezlomowane ? Jak to sie fachowo nazywa i czy tylko to trzeba ?

Opublikowano

kwit ze złomu.i umie za samą skorupe 100zł się płaciło.

Opublikowano
  • Autor

Tzn gdzie sie placilo 100 zl ?Na zlomie ? Ja mam im doplacac jeszcze ? :D

Opublikowano

ja jak 5 lat temu oddawałem bude z malucha to płaciłem 250 zł.dostaniesz kwit i z nim idziesz wyrejestrowac.

Opublikowano

tak na złomie.że nie oddajesz w całości.

Opublikowano
  • Autor

O kurde, a ja ciagle slysze o gosciach ktorzy mi to zabieraja i jeszcze kase daja ;)

Opublikowano

jak dajesz w całości.

Opublikowano

A jak dobrze popytasz to za stówkę dostaniesz kwitek, a z autem rób co chcesz :wink:

Opublikowano

Złom jako złom, sam nie może Ci wydać kwitu do wyrejestrowania auta. Są zakłady rozbiórki aut, które zajmują się takim procederem.

Pozdrawiam

Damian

Opublikowano

Damian wie co pisze :naughty: Poszukaj stacji demontażu pojazdów w swojej okolicy i dowiedz się jakie mają warunki. Czy kasują 100pln czy 80gr/kg jak w okolicach Wrocławia za auto zdekompletowane. Za auta zmielone czy powypadkowe też jakoś inaczej mieli. Niektórym zależy żeby dostać równowartość brakujących kg w złomie. Czasami zostaje tylko opcja żeby sprzedać budę z papierem na Ukrainę.

Opublikowano

Generalnie pokwitowanie ze złomu że oddałeś samochód jest traktowane jak umowa kupna/sprzedaży przy wyrejestrowaniu

Co do rozliczenia się przy złomowaniu fura to zależy od tego w jakim stanie ją oddajesz.

- jeżeli oddajesz w całości (pełna waga - bez względu na stan) to jeszcze jakąś kasę dostaniesz - ale na kokosy bym nie liczył na Twoim miejscu

- jeżeli oddajesz skorupę to powinieneś dopłacić za różnice wagową

Czasami da rade się dogadać i bez fury załatwisz wszystko (oczywiście to kwestia $), czasem musisz dostarczyć tabliczkę - to chyba kwestia regionu lub funduszy

Ja u siebie rozbierałem golfa mk3 i oddałem samą skorupę dopłacając 150 zł - gość przyjechał i z pocałowaniem ręki zapakował ją na lawetę (wnieśliśmy ją ręcznie) i pojechał...

Opublikowano
  • Autor

Spoko, juz sprzedalem wiec zlomowac nic nie bede, ale dzieki, przyda sie moze kiedys :)

  • 4 lata później...
Opublikowano

Sorry za odgrzewanie kotleta, ale google nie pokazuje zbyt wielu dyskusji w tym temacie, a szkoda zakładać kolejną.

Zatem: mam do zezłomowania dawcę, z którego wyszarpałem już sporo gratów do swojej fury, a planuję wyszarpać ich jeszcze kilka. Dzwoniłem na strażacką to powiedzieli, że za auto jako takie z dzrwiami i z grubsza wyposażeniem, ale niekompletne, to WEZMĄ ode mnie 500zł. Szukam lepszej opcji, najlepiej Warszawa i okolice. Póki co samochód nie ma tylko chłodnic zderzaka lamp itp, ale planuję wyjąc z niego jeszcze trochę gratów na handel i pozbyłbym się potem najchętniej samej skorupy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.