-
Jaką mam skrzynię, S-tronic czy Tiptronic
wielkie dzięki! +
-
Jaką mam skrzynię, S-tronic czy Tiptronic
quattro
-
Jaką mam skrzynię, S-tronic czy Tiptronic
2015 CNHA
-
Jaką mam skrzynię, S-tronic czy Tiptronic
Hej Dostałem rozkodowany VIN (WAUZZZ8K7FA101513) Wiem że oznaczenie "0G7 L GES tiptronic" mówi o możliwości ręcznej zmiany biegów, sprzedający twierdzi że to s-tronic ale czy na pewno? Nie wiem czy zdjęcie lewarka coś pomoże Dzięki!
-
Polecane opony letnie
czemu akurat 225/40/18 a nie 235/40/18?
-
Polecane opony letnie
Co zakładać? 235/40/18 czy 225/40/18 wiem że ten pierwszy jest rozmiarem zalecanym ale... Chce kupić: Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
miałeś racje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Moja a4
wlepe z kodami masz pod tylną kanapą... Generalnie to fajny kolor - zawsze mi sie taki podobał Powodzenia w modach! P.S. dodaj jakiś opis- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
..kto rano wcześnie wstaje... ...ten chodzi niewyspany...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
P.S. ...a wy co tak po tych robotach siedzicie? ...kto za was będzie rezał?- Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Może to glupio zabrzmi ale... mam u siebie w B6 kiere multi 4-ramienna (dodam ze jest tempo, BT i inne pierdoły - poza grzaniem) i wpadła mi w ręce fajna 3-ramienna pikowana ale z manetkami. Myślałem żeby sobie ją na jakiś czas założyć...pytanie czy nie powywala błędów i jakie problemy mogą wystąpić- Polecane opony zimowe
latem śmigam na 235/40/18 na zimę muszę założyć minimum 17... Jakie rozmiary polecacie i dlaczego? - nie zależy mi na lansie tylko na bezpieczeństwie- Ceny paliwa marzec 2026
Gliwice: BP: zdecydowanie za dużo ON: zdecydowanie za dużo LPG: nie wiem bo nie tankuje- Wyrejestrowanie auta.
Generalnie pokwitowanie ze złomu że oddałeś samochód jest traktowane jak umowa kupna/sprzedaży przy wyrejestrowaniu Co do rozliczenia się przy złomowaniu fura to zależy od tego w jakim stanie ją oddajesz. - jeżeli oddajesz w całości (pełna waga - bez względu na stan) to jeszcze jakąś kasę dostaniesz - ale na kokosy bym nie liczył na Twoim miejscu - jeżeli oddajesz skorupę to powinieneś dopłacić za różnice wagową Czasami da rade się dogadać i bez fury załatwisz wszystko (oczywiście to kwestia $), czasem musisz dostarczyć tabliczkę - to chyba kwestia regionu lub funduszy Ja u siebie rozbierałem golfa mk3 i oddałem samą skorupę dopłacając 150 zł - gość przyjechał i z pocałowaniem ręki zapakował ją na lawetę (wnieśliśmy ją ręcznie) i pojechał... - Moja a4
RIF-RAF
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta