Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RIF-RAF

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. wielkie dzięki! +
  2. Hej Dostałem rozkodowany VIN (WAUZZZ8K7FA101513) Wiem że oznaczenie "0G7 L GES tiptronic" mówi o możliwości ręcznej zmiany biegów, sprzedający twierdzi że to s-tronic ale czy na pewno? Nie wiem czy zdjęcie lewarka coś pomoże Dzięki!
  3. czemu akurat 225/40/18 a nie 235/40/18?
  4. Co zakładać? 235/40/18 czy 225/40/18 wiem że ten pierwszy jest rozmiarem zalecanym ale... Chce kupić: Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2
  5. RIF-RAF odpowiedział(a) na rafalperka temat w Audi A4/S4 B6
    wlepe z kodami masz pod tylną kanapą... Generalnie to fajny kolor - zawsze mi sie taki podobał Powodzenia w modach! P.S. dodaj jakiś opis
  6. ..kto rano wcześnie wstaje... ...ten chodzi niewyspany...
  7. P.S. ...a wy co tak po tych robotach siedzicie? ...kto za was będzie rezał?
  8. Może to glupio zabrzmi ale... mam u siebie w B6 kiere multi 4-ramienna (dodam ze jest tempo, BT i inne pierdoły - poza grzaniem) i wpadła mi w ręce fajna 3-ramienna pikowana ale z manetkami. Myślałem żeby sobie ją na jakiś czas założyć...pytanie czy nie powywala błędów i jakie problemy mogą wystąpić
  9. latem śmigam na 235/40/18 na zimę muszę założyć minimum 17... Jakie rozmiary polecacie i dlaczego? - nie zależy mi na lansie tylko na bezpieczeństwie
  10. Gliwice: BP: zdecydowanie za dużo ON: zdecydowanie za dużo LPG: nie wiem bo nie tankuje
  11. Generalnie pokwitowanie ze złomu że oddałeś samochód jest traktowane jak umowa kupna/sprzedaży przy wyrejestrowaniu Co do rozliczenia się przy złomowaniu fura to zależy od tego w jakim stanie ją oddajesz. - jeżeli oddajesz w całości (pełna waga - bez względu na stan) to jeszcze jakąś kasę dostaniesz - ale na kokosy bym nie liczył na Twoim miejscu - jeżeli oddajesz skorupę to powinieneś dopłacić za różnice wagową Czasami da rade się dogadać i bez fury załatwisz wszystko (oczywiście to kwestia $), czasem musisz dostarczyć tabliczkę - to chyba kwestia regionu lub funduszy Ja u siebie rozbierałem golfa mk3 i oddałem samą skorupę dopłacając 150 zł - gość przyjechał i z pocałowaniem ręki zapakował ją na lawetę (wnieśliśmy ją ręcznie) i pojechał...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.