Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwintowane zawieszenie ...jakie wybrać ...?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

NA chwilę obecną 3 propozycje a4 b6 seda ośka

Zawieszenie gwintowane Audi A4 B6 B7 Sedan AP (3103968506) - motoAllegro

Zawieszenie Gwintowane Audi A4 8E,8H,QB6 (B6,B7) (3090464234) - motoAllegro

Zawieszenie gwintowane VOGTLAND Audi A4 8E (B6/7) (3094063883) - motoAllegro

kto miał do czynienia z tymi markami

zależy mi na w miarę komforcie bez betonu

Proszę o sugestie

Opublikowano

Jeżeli zależy ci na komforcie i bardzo dobrej jakości to celuj w Vogtlanda! Miałem przyjemność jeździć na AP i VOGTLAND, złego słowa na ap nie powiem natomiast Vogtland moim zdaniem lepiej wybiera nierówności i jakość wykonania jest na wysokim poziomie. Widać, że produkt jest bardziej niemiecki niż AP:)

Opublikowano
  • Autor

Mozna zobaczyc jak wyglada ten gwint realnie a nie pogladowe zdjecie

Opublikowano

Na temat tych zawiasów powinni wypowiedzieć się posiadacze S4, podobno paru na tym śmiga:wink:

1.jpg

Opublikowano

Miałem AP i Supersport ... dla mnie lepszy był supersport... nie był beton tylko w sam raz :wink:

Opublikowano
Witam,

NA chwilę obecną 3 propozycje a4 b6 seda ośka

Zawieszenie gwintowane Audi A4 B6 B7 Sedan AP (3103968506) - motoAllegro

Zawieszenie Gwintowane Audi A4 8E,8H,QB6 (B6,B7) (3090464234) - motoAllegro

Zawieszenie gwintowane VOGTLAND Audi A4 8E (B6/7) (3094063883) - motoAllegro

kto miał do czynienia z tymi markami

zależy mi na w miarę komforcie bez betonu

Proszę o sugestie

podpinam sie pod temat żeby nowego nie zakładać

te zawieszenia w tym przedziale cenowym które kolega przedstawił też mnie interesują

mam pytania do fachowców w tym temacie i użytkowników, jak sie na tym jezdzi, które są w miare komfortowe a nie betony, które polecacie.

proszę o fachowe opinie

pozdrawiam

Opublikowano

Tez ciekawil mnie ten tamat nie dawno , wybieralem miedzy AP a FK highsportem , zdecydowalem sie na AP SPORTFAHRWERKE jako moj pierwszy gwiny , mam nadzieje ze sie nie zawiode :whistling:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

troche dzwonilem po sklepach zajmujacych sie zawiasami , i odradzano mi FK ponoc duzo zwrotow maja ( zwrotow na gwaracje ) a i sam problem jest z firma , ponoc nie wszystkie gwarancje uznaja oraz czas oczekiwania mega dlugi , mnie odradzano dla tego skusilem sie na AP

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ja mialem u siebie AP i srednio sie to spisywało , jeszcze wada fabryczna 1 amora, po 2 latach wylał mi prawy tylni po zimie , ogolnie caly gwint jest na sprzedaz :) jako komplet lub osobno (springi), obecnie siedzi teraz TA TECHNIX i jestem b.zadowolony, nie ma betonu, nie ma sztywnosci jezdzi sie fajnie , pozdro!

Opublikowano

chcecie komfort?? no to weitec

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.