Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] MAM 7 Co o nich myslicie ?


easyone

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowalem sie na 16'', bo autem bedzie jezdzic rowniez moja kobieta ktora dopiero odbierze prawojazdy :shocked: mysle ze sam rozmiar to dobry wybor, ale czy ten model http://moto.allegro.pl/item388992427_mam_audi_seat_mercedes_vw_7_5x16_5x112_polerka.html bedzie pasowal do mojego autka, ciemny granat avant :> czy moze polecacie cos innego :thumbdown:,

i ewentualnie prosil bym o opinie na temat opon do tych felg.

pozdrawiam easy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: sam na nie choruję :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

easyone w 16' nie bedzie efektu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

easyone w 16' nie bedzie efektu..

racja jeśli już to najmniej 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i zdecyduje sie na 17'' ale jakie opony wtedy dobrac zeby komfort jazdy nie ucierpial zbytnio, no i zeby zawiecha dawala rade :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 17" - 205/50/17 lub 215/50/17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 17" - 205/50/17 lub 215/50/17

Lepiej jednak zostać przy 225/45R17 - tamte mogą z lekka gorzej wyglądać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o oponach calorocznych daja one rade w Polsce czy do wszystkiego = do niczego, jezdzil ktos na takich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

easyone w 16' nie bedzie efektu..

Dokładnie . Na 17 oponki 225/45 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz 17" kolego :) ja miałem B6 na takich + Dunlop SP9000 17/45/225 i było naprawdę fajnie :cool1: tylko zawiechę miałem lekko w dół (-20mm) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie zastanawiac tylko brac 17 a co do oponek to 225/45/R17 i polecam oponki dunlop Dunlop SP SPORT MAXX albo Dunlop SP SPORT 01 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie na 16 bedzie lipnie wygladac, 17 juz beda dawac rade, choc najlepszy efekt bylby na 18, ale to juz chyba nie na nasze drogi, zabawa, no i oponki jak koledzy radza 225/45 chyba najlepszy wybor, bo jak widzialem na 50 to jakos tak dziwnie 17 wygladaja :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o oponach calorocznych daja one rade w Polsce czy do wszystkiego = do niczego, jezdzil ktos na takich ?

No co Ty w Polsce raczej już się nie stosuje takich opon :)

Kupuj 17 cali i się nie zastanawiaj będzie :kox: :kox: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie, i jeździ tym autem żona!!! Tyle, że B6. Co za zbieg okoliczności! :kox:

Granatowy avant - więc dokładnie wiem jak będzie wyglądał - w sumie widać tylko te felgi :polew:

Jak weźmiesz 17-tki to musisz zainwestować w szerokie kapcie bo te felgi (przy średnicy 17") mają szerokość aż 8" a nie jak większość 7-7,5".

Ja na to nie zwróciłem uwagi i założyłem 225-tki. Myślałem że będzie OK - ale nie jest - felga jest zbyt szeroka i BARDZO ŁATWO ulega drobnym uszkodzeniom bo nie chroni jest opona. A że jest polerowana i lakierowana to tym lepiej widać wszelkie "przytarcia" krawężnikowe.

A kobiecie nie przetłumaczysz żeby nie podjeżdzała równolegle do krawężnika bez zapasu odległości - tym bardziej jak to pierwsze jej auto.

PS Auta nie obniżałem i wygląda dobrze.

Pozdrawiam, RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze Wam Waszych dróg, dla mnie 16 to juz poza komfortem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiscie 5X112 bo te z aukcji to 5x100. Domyslam sie jednak ze link do aukcji tylko by zobaczyc o ktora fele chodzi :evil: Sam zastanawiam sie nad tymi felami do mojego czarnego sedana w rozmiarze 18" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model Nuvo bardzo ciekawy, ale dość popularny.

Dla Twojego modelu audi, przy feldze 8 x 17 ET35, zalecane rozmiary opon:

- 215/45R 17

- 225/45R 17 - osobiście proponuję

- 235/40R 17

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...