Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wskazanie paliwa


Haimon

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy a co powiecie o naprawie licznika który mam obecnie ? mija się to z celem ? Nigdzie nie mogę znaleźć zegarów choćby z 1/2 fisem do 2001. ;/

Chcesz wywalić 300 zł na naprawę ? Mija się z celem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pare stron tego przeczytałem przed chwilą ;)

A jeżeli mam jaegera teraz to czy jeżeli znalazłbym licznik z pełnym fisem wersje EU VDO to moge zakładać?

nawet jest to wskazane aby był to vdo

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

Krzysiek sprawdź pływak czy ok , zobacz okablowanie do licznika bo pokazuje tak jakby sygnał o spalaniu wogole nie dochodził , podmień też licznik na próbę

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

Ale dzieje Ci sie tak w luczniku przedliftowym czy od RS'a który pamiętam miałeś zakładać , bo jesli ten drugi to napewno wina podłączenia kabelkologii

dotycz.to mojego ori licznika, rs4 narazie odpuszczam na chwile,mam s4 z 99r podlacze go i zobacze co sie bedzie dzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ww poradniku jest napisane iż tarcze od VDO i jeagera nie są kompatybilne ze sobą ;/ więc rodzi się problem, i stąd moje pytanie: Da się to jakoś wyrezać? ktoś próbował włożyć tarcze jeagera do VDO ?

---------- Post dopisany 01-10-2013 at 01:05 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2013 at 23:51 ----------

Zna ktoś jakiegoś fachure który zajmuje się naprawą liczników? Sprawdzonego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...