Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cała prawda o fabrycznym IMMO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

B6 sprawdzone. i tak jak obiecałem i przywidywalem. Pin odczytany ale przy próbie wgrania wsadu licznik poległ pod koniec wczytywania wsadu.

Opublikowano

A ma któryś z panów zegary do b6 benzyna rb4 2003 moze byc kolor ale nie musi. Potrzebuje z pinem do zegarow

Opublikowano

Na dzien dzisiejszy mam tylko anglika. Ale powinienem cos miec w najblizszym czasie

---------- Post dopisany at 03:47 ---------- Poprzedni post napisany at 03:44 ----------

A ma któryś z panów zegary do b6 benzyna rb4 2003 moze byc kolor ale nie musi. Potrzebuje z pinem do zegarow

Napisz do kolegi Lukaszxxx on ma zegar kolor do benzyny.

---------- Post dopisany at 03:48 ---------- Poprzedni post napisany at 03:47 ----------

Pin ja moge odczytac :D:D

Opublikowano

No właśnie mam Anglika. Mam jakieś zegary ale nie mam pinu i po podłączeniu jest safe na przebiegu i radiu. Czy sam pin wystarczy? U mnie ktoś włożył zegary z 2002 z diesla, wyłączył immo i VAg pokazuje ze jest zły kod vin a po kilku minutach zapala sie lampka od airbaga. Te zegary z diesla uwalil mi kumpel nie ori comanderem i teraz na przebiegu jest err.

Opublikowano

To moge naprawic te zegary i usunac error z wyswietlacza. Odczytac pin i zaadaptujesz sobie je jak powinno byc.

Opublikowano
  • Autor
B6 sprawdzone. i tak jak obiecałem i przywidywalem. Pin odczytany ale przy próbie wgrania wsadu licznik poległ pod koniec wczytywania wsadu.

Ale PIN odczytany.

Rozumiem, że zmianana na Newmode (6 -> 4), odczytanie eepromu oraz zmiana z Newmode na Adaptet Again (4 -> 6) udała się?

Na filmie nie pokazano że Epprom jest zapisywany.

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

Na innym forum znalazłem info o tym programie:

More info:

You can set mode 4 and read eeprom decrypted, see pin, modify KM and then set mode back to 6.

ALWAYS make a crypted eeprom backup.

DO NOT TRY TO WRITE decypted eeprom. Dash will end with DEF and Error.

Co oznacza żę zapis EEPROMu kończy się uwaleniem zegarów, ale odczyt bez większych problemów jest możliwy.

Opublikowano

Panowie wracajac do tematu immo tego pojazdu jest z 95 czy 96 roku wtedy nawet nie wiedzieliscie co to laptop . Za 15 tak samo bedzie sie czytac imo aut obecnych.

Opublikowano
B6 sprawdzone. i tak jak obiecałem i przywidywalem. Pin odczytany ale przy próbie wgrania wsadu licznik poległ pod koniec wczytywania wsadu.

Ale PIN odczytany.

Rozumiem, że zmianana na Newmode (6 -> 4), odczytanie eepromu oraz zmiana z Newmode na Adaptet Again (4 -> 6) udała się?

Na filmie nie pokazano że Epprom jest zapisywany.

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

Na innym forum znalazłem info o tym programie:

More info:

You can set mode 4 and read eeprom decrypted, see pin, modify KM and then set mode back to 6.

ALWAYS make a crypted eeprom backup.

DO NOT TRY TO WRITE decypted eeprom. Dash will end with DEF and Error.

Co oznacza żę zapis EEPROMu kończy się uwaleniem zegarów, ale odczyt bez większych problemów jest możliwy.

Czyli dokladnie jak u mnie :)

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Czyli dokladnie jak u mnie :)

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

A próbowałeś zapisać niezmieniony oryginalny eeprom (Encrypted)?

Opublikowano
To moge naprawic te zegary i usunac error z wyswietlacza. Odczytac pin i zaadaptujesz sobie je jak powinno byc.

Nie potrzebuje tych zegarow bo to z diesla a ja mam benzynę, a co z błędem vin ? Mam drugie do benzyny ale bez pinu

Opublikowano

To moge wpisac vin i odczytac pin

Opublikowano

Pisałes ze masz jakieś zegary do Anglika to zczytaj z nich pin, wpisz mój vin i wyślij do mnie do Irlandii a ja Ci za nie zapłacę. Tylko z jakiego roku one są bo potrzebuje od 2003 i możesz mi wpisać przebieg 175000 km. Napisz na PW ile to będzie kosztować z licznikiem bo wysylka pewnie jakieś 80zl

Opublikowano

Ja mam niestety z 2001r wiec nie podejda. Inne immo i sygnal predkosci brany z czujnika na skrzyni a u Ciebie z abs.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.