Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cała prawda o fabrycznym IMMO


pox

Rekomendowane odpowiedzi

A ma któryś z panów zegary do b6 benzyna rb4 2003 moze byc kolor ale nie musi. Potrzebuje z pinem do zegarow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy mam tylko anglika. Ale powinienem cos miec w najblizszym czasie

---------- Post dopisany at 03:47 ---------- Poprzedni post napisany at 03:44 ----------

A ma któryś z panów zegary do b6 benzyna rb4 2003 moze byc kolor ale nie musi. Potrzebuje z pinem do zegarow

Napisz do kolegi Lukaszxxx on ma zegar kolor do benzyny.

---------- Post dopisany at 03:48 ---------- Poprzedni post napisany at 03:47 ----------

Pin ja moge odczytac :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam Anglika. Mam jakieś zegary ale nie mam pinu i po podłączeniu jest safe na przebiegu i radiu. Czy sam pin wystarczy? U mnie ktoś włożył zegary z 2002 z diesla, wyłączył immo i VAg pokazuje ze jest zły kod vin a po kilku minutach zapala sie lampka od airbaga. Te zegary z diesla uwalil mi kumpel nie ori comanderem i teraz na przebiegu jest err.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 sprawdzone. i tak jak obiecałem i przywidywalem. Pin odczytany ale przy próbie wgrania wsadu licznik poległ pod koniec wczytywania wsadu.

Ale PIN odczytany.

Rozumiem, że zmianana na Newmode (6 -> 4), odczytanie eepromu oraz zmiana z Newmode na Adaptet Again (4 -> 6) udała się?

Na filmie nie pokazano że Epprom jest zapisywany.

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

Na innym forum znalazłem info o tym programie:

More info:

You can set mode 4 and read eeprom decrypted, see pin, modify KM and then set mode back to 6.

ALWAYS make a crypted eeprom backup.

DO NOT TRY TO WRITE decypted eeprom. Dash will end with DEF and Error.

Co oznacza żę zapis EEPROMu kończy się uwaleniem zegarów, ale odczyt bez większych problemów jest możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wracajac do tematu immo tego pojazdu jest z 95 czy 96 roku wtedy nawet nie wiedzieliscie co to laptop . Za 15 tak samo bedzie sie czytac imo aut obecnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 sprawdzone. i tak jak obiecałem i przywidywalem. Pin odczytany ale przy próbie wgrania wsadu licznik poległ pod koniec wczytywania wsadu.

Ale PIN odczytany.

Rozumiem, że zmianana na Newmode (6 -> 4), odczytanie eepromu oraz zmiana z Newmode na Adaptet Again (4 -> 6) udała się?

Na filmie nie pokazano że Epprom jest zapisywany.

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

Na innym forum znalazłem info o tym programie:

More info:

You can set mode 4 and read eeprom decrypted, see pin, modify KM and then set mode back to 6.

ALWAYS make a crypted eeprom backup.

DO NOT TRY TO WRITE decypted eeprom. Dash will end with DEF and Error.

Co oznacza żę zapis EEPROMu kończy się uwaleniem zegarów, ale odczyt bez większych problemów jest możliwy.

Czyli dokladnie jak u mnie :)

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dokladnie jak u mnie :)

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

A próbowałeś zapisać niezmieniony oryginalny eeprom (Encrypted)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moge naprawic te zegary i usunac error z wyswietlacza. Odczytac pin i zaadaptujesz sobie je jak powinno byc.

Nie potrzebuje tych zegarow bo to z diesla a ja mam benzynę, a co z błędem vin ? Mam drugie do benzyny ale bez pinu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałes ze masz jakieś zegary do Anglika to zczytaj z nich pin, wpisz mój vin i wyślij do mnie do Irlandii a ja Ci za nie zapłacę. Tylko z jakiego roku one są bo potrzebuje od 2003 i możesz mi wpisać przebieg 175000 km. Napisz na PW ile to będzie kosztować z licznikiem bo wysylka pewnie jakieś 80zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...