Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b5 1.8 T 150km


tomek292

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna jestem dumnym właścicielem A4-ki, auto sprowadzone w styczniu z Niemiec, kupiłem od handlarza, wyleczyłem się chwilowo z wycieczek po samochody, najechane 205 000 km ani dużo ani mało, jako że auta używam na dojazdy do pracy szybko zainwestowałem w gazownie, raczej nie jestem nastawiony na wielkie zmiany, out pójdzie tylko grill na oryginalny polakierowany na czarno, wszystkie szyby na czarno i felgi( waham sie pomiedzy 16" a 17") ze względu na wielkość dziur, z ciekawości zapytam czy wychodziły takie wersje 97" z pół kubłami trójramienną kierownica zmieniarką a klima manualna?? czy to jakaś fantazja poprzedniego właściciela??

3063352800.jpg

3063352800_1.jpg

3063352800_3.jpg

3063352800_6.jpg

taki jest oczekiwany efekt koncowy ale bez ramek wokół szyb

CBA3_BA1_BDF7_C4231483108_F629_CE3_F4_F.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te roczniki wychodziły tylko z tą kierą od Audi 80/100 chyba, ta co posiadasz jest od s4 chyba, zazdroszczę silnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszczę quattro ;) jeździłem poprzednio 306 1.9 turbo dieslem i powiedziałem że nigdy więcej starego diesla, szałowo oszczędny nie było a do tego wieczne kłęby dymu za samochodem, a że trafiła się niedaleko taka A4 to żal było nie kupić ;p

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

tylko nie wyrzucaj relingów bo avant bez nich wygląda jakoś łyso

relingi zostają,

nie chce przesadnie pchać pieniędzy wolałbym zmienić na b6 1,8 T quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier ładnie sie prezentuje, wnetrze dobre, masz z gorki kubly i kiera :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba planowany efekt końcowy :wink:

Teraz też jest ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalny grill już założony ;-) czym najlepiej z niego sciągnać tą warstwę "chromu" probowałem lekko papierem ściernym 600 ale nie ruszyło praktycznie nic, moze ktoś juz przygotowywał ramkę i logo pod lakierowanie, bo mam zamiar prysnać go na czarno lub ramka na czarno a logo audi na czerwono, dzisiaj własnie widziałem u siebie w mieście polakierowane logo na czerwono tylko na klapie w avancie, moze ktoś ma foto zeby zobaczyć jak to z przodu sie prezentuje:wink:

---------- Post dopisany 30-04-2013 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 21:56 ----------

jak narazie udało mi się kupic dzisiaj alu 16" nie jestem jakos super zadowolony bo w planie były 17 ale w moich okolicach asfalt ostatnio był widziany jakies 8 lat temu ;) wiec odpuściłem, grill poszedł juz na czarno, pokupowałem troche klamotów ktore nie działały albo ich brakowało typu wygłuszenie pod maskę wzmacniacz antenowy itd

DSC01720.jpg

DSC01723.jpg

DSC01724.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka ładna tylko brakuje tutaj ramek klubowych i felgi min. 18" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka ładna tylko brakuje tutaj ramek klubowych i felgi min. 18" :decayed:

z ramkami sie pomyśli na czasie a kapcie moze za rok,na długim weekendzie wszystkie szyby pojda na czarno i moze polerka

Tylko nie przyciemnij za ostro żeby potem szpachelka nie musiała być w akcji :naughty:

Poler obowiązkowy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...