Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kredka do usuwania rys


imbusek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie ponieważ na moim aucie jest kilka rys najwięcej kolo klamek rysy nie są głębokie a dużo jest na internecie tych kredek do usuwania czy ktoś z was to używał czy to wogole coś daje ?? Ja znalazłem taka

USUŃ RYSY Z LAKIERU ORYG.Kredka firmy GERMAN bonus (3081260723) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie daje, to tylko maskuje i po pierwszym myciu ryski wrócą. Te koło klamek usuniesz pastą polerską. W tym przypadku świetnie sprawuje się Meguiars Ultimate compound + aplikator tricolor german.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, tak jak napisał Olgierd, nie bierz tego syfu, szkoda pieniędzy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie daje, to tylko maskuje i po pierwszym myciu ryski wrócą. Te koło klamek usuniesz pastą polerską. W tym przypadku świetnie sprawuje się Meguiars Ultimate compound + aplikator tricolor german.

No poczytałem troche na temat tego porduktu i chyba faktycznie go kupie ale pytanie czy ( aplikator tricolor german) jest koniecznie potrzebny ?? bo na allegro nie widziałem nigdzie z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków

+

ShiningCar Detailing Shop Ekskluzywne Kosmetyki Samochodowe Kraków

Taka mała reklama sklepu, ale w jednym miejscu, u Mariusza w showcarshine.pl również powinieneś dostać te produkty, ponadto udziela rabatu, ma na tym forum też temat w ogłoszeniach komercyjnych :)

Koniecznie nie jest potrzebny ale to dobry aplikator, bo ma dwie różne twardości i warto go mieć w swoim arsenale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...