Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie głośniki w a4 1998


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, chciałbym wymienic moje oryginalne głosniki w mojej a4. Jeden z nich juz totalnie padł a drugi trzeszczy jak zrobie glosniej. zamontowalem tez wzmacniacz i tube, lecz okazalo sie to totalna porazka. Poprzednio mialem ta tube w Punto i nawet ladnie gralo natomiast w Audi MASAKRA. Co moze byc przyczyna? Pojemnosc bagaznika? Prosze o porade....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, do tylu czy przodu?? na tyl bedziesz potrzebowal specjalne stelarze aby zamontowac glosniki innego pochodzenia. Zawsze mozesz poszukac jakiegos rozbitka badz angola i odkupic glosniki jezeli niechcesz szukac stelarzy. Co do tuby to moze dlatego ze bagaznik jest szczelny w naszych niunach i wygenerowane cisnienie przez tube powoduje dziwne odglosy, u mnie tez tak jest ale poprostu to ignoruje :gwizdanie: . A jezeli na przod to w Warsztacie masz opis jak zamontowac glosniki do przednich drzwi. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audi nie wypada stosowac czegos takiego jak "tuba". Spraw sobie przecietny subwoofer i przecietny wzmacniacz dwukanalowy za normalne kwoty. Zrob poprawna instalacje i prawidlowo podlacz a powinienes byc zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a co to za stelaze trzeba zrobic? jestem obecnie w Anglii i nie mam zbytnio dostepu do narzedzi, szukałem na angielskim ebay'u ale nie moge znalesc zadnych glosnikow do audi a4. Generalnie chcialbym wymienic wszystkie no moze za wyjatkiem gwizdkow. Czy sa jakies odpowiedniki aby nie budowac zadnych stelarzy? A jesli chodzi o przod to co proponujesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...