Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja lalunia ;)


AdaSko-V8

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy to i ja tez :decayed:

Moje auto to Audi A4...

:polew:

Czarna z koloru, 2000r. 2.5 Tdi V6, Xenon, foteliki Recaro, czarna podsufitka, narazie radyjko Symphony by Matsushita, sciemnione lekko szybki, w planach RNS-E. Rozbudowa audio i video :wink4: Troche gleby :decayed:, fele 18" na wiosne, te zostaja na zime, zderzaki i progi od S4, lotka na klape, ladniejsza koncowka tlumika (nie moge sie zdecydowac jaka :disgust:) nowy czarniejszy lakier :kox:, wymiana co trzeba w serduchu aby uzyskac ok 200 km... To by narazie bylo tyle co mam w planach na najblizszy wolny czas :decayed:

Tera foty.

IMG-3289.jpgIMG-3296.jpg

IMG-3297.jpgIMG-3304.jpgIMG-3310.jpgIMG-3314.jpgIMG-3301.jpgIMG-3318.jpgIMG-3327.jpgIMG-3329.jpgIMG-3305.jpgIMG-3322.jpgIMG-3306.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa wersja, ale z tymi korbkami na tyle to przesadzili. bardzo ładne auto gratuluję zakupu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna baza do modow

czarny sedan ze slusznym silnikiem i pieknym wnetrzem

w dodatku wlasciciel widze chce zrobic wszystko ze smakiem i gustem :)

wielki + za fotele Recaro

i drug + za ladne fotki

to kiedy zaczynasz zmiany :kox: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sliczne autko! a te fotele to mega kosmos :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko spoczko furka sie prezentuje kozaczek, tylko mi ta tapicera nie pasuje, te paski mnie troche rażą, chyba że na żywo wyglada to lepiej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe wiedzialem ze ktos wczesniej czy pozniej doczepi sie tych paskow mnie osobiscie na tych fotkach tez to razi na zywo tego prawie nie widac i jakos tak pasuja nawet :naughty: w ogole jest o wiele wiele ciemniej w srodku za sprawa szybek, czarnego dachu i calej ciemnej reszty ;) Lampa blyskowa zepsula efekt :decayed:

Pozdrawiam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha :) Zderzak juz podobno masz od S4 ? :naughty: Ktos mi wspominał ze lezy i czeka az go zalozysz ;) A jak reszta planów ? mody od wrzesnie a tu co ? :thumbdown:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...