Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wybra wycieraczki Valeo czy Bosch


niuniek222

Rekomendowane odpowiedzi

osobiscie polecam Inter Cars jak masz jak ma sie zniżki to idzie kupić w dobrej cenie i plus jest tego ze jak by coś bylo z nimi nie tak to reklamacje uznaja (chociaż wycieraczki badzo cięzko oddac na reklamacje) bo np piszczą skaczą lub coś tam, mówimy tu oczywiscie w autach króre maja wzgredne szyby bo jak bd miał szybe zcioraną to zadna wycieraczki nie bd pracowac ja powinna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym kupic te plaskie wycieraczki bosha aerotwin do swojej b6, czy wystarczy ze kupie piora + ramiona? Prod auta 2002, model 2003. Czy musze dokupic cos jeszcze zeby pasowaly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam BOSCH aerotwin, mi wytrzymały dwa lata zanim zaczęły trochę gorzej ściągać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S2PABLO czy montujac aerotwiny wymieniales tylko ramiona czy cos jeszcze trzeba przerabiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Posiadam Audi A4 B6 Avant 2003 rok, na początku szukałem wycieraczek płaskich znalazłem tylko firmy Good Rain czyli jakaś nieznana firma, chodziło mi o cichą pracę, jednak ostatecznie założyłem Bosch Twin bardzo dobrze i cicho działają. Musicie ogólnie zwrócić uwagę na rocznik i model auta jaki podają sprzedawcy bo większość płaskich wycieraczek do B6 nie pasuje (ja znalazłem tylko Good Rain).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Valeo - pierwszy i ostatni raz je kupiłem, jak tylko po pada deszcz od razu zaczynają wydawać dziwne odgłosy , wkurzające pierdzenie właśnie

dzięki

myślałem że tylko ja tak mam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłem wycieraczki koreańskie, KAGER. Podobno na pierwszy montaż dają do kijanki. Jak narazie jestem zadowolony, pracują naprawdę cicho, ładnie zbierają wodę, a cena była bardzo przystępna- ok 30 zł/szt na przód, na tył do avanta nie było. Posiadają multiadapter, więc pasują chyba do "wszystkiego". Zobaczymy tylko jak będzie z trwałością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S2PABLO czy montujac aerotwiny wymieniales tylko ramiona czy cos jeszcze trzeba przerabiac?

kupujesz pióra i normalnie zakładasz ;) nic nie trzeba przerabiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to w takim razie spoko, bo gdzieś wcześniej wyczytałem, że w modelach poniżej 2003 nie pasują one

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...