Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wybra wycieraczki Valeo czy Bosch


niuniek222

Rekomendowane odpowiedzi

Za jakiś czas bede chciał zmienic wycieraczki tylko nie wiem które sobie kupic.

Valeo Silencio X-TRM VM302 czy Bosch Aerotwin 933s. Czy ktoś używał tych wycieraczek Bosch bo ja tylko używalem Valeo i raczej mam mieszane odczucia co do tych wycieraczek Valeo, niestety na temat Boscha nic nie wiem. Które polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A3 używałem VALEO i wg mnie były kiepskie. Obecnie w A4 mam Boscha i śmigają, aż miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A3 używałem VALEO i wg mnie były kiepskie. Obecnie w A4 mam Boscha i śmigają, aż miło

Kolego Ty juz masz te ramiona Aero czy sie myle? Powiedz mi jedną rzecz czy uzywasz dokladnie tego modelu wycieraczek Bosch Aerotwin 933s bo nie jestem pewny czy maja zapiecia takie co ja mam. Ja sobie zmieniałem ramiona i mam teraz wycieraczki które szly po 11.2003.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem w passku b6 boscha i wytrzymały bez większego mazania lato/zimę/lato - później kupiłem w salonie ori wycieraczki sygnowane VALEO i od jesieni do połowy zimy wytrzymały... ja już więcej valeo nie kupię, no chyba, że trafiłem na zły egzemplarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku używam Valeo i szczerze mówiąc szału nie ma, więc przy najbliższej wymianie zdecyduję się na Boscha. Zobaczymy co są warte:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie Valeo w miare daja rade, choc ostatnio daja dziwny odglos przy wycieraniu

w przyszlosci chyba tez postawie na Boscha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Bosch Aerotwin 933s mają takie samo zapięcie jak Valeo Silencio X-TRM VM302 bo również od czasu kiedy wymieniałem ramiona to tylko używałem valeo bądz swf i spodziewałem się, że lepszej jakosci będa te wycieraczki. teraz wymienie na Bosch ale tak jak pisalem wyzej czy wycieraczki Bosch Aerotwin 933s będa pasowały do ramion po 11.2003 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie post dotyczy wyboru Valeo vs Bosch ale chciałbym podpytać jak się mają powyższe do oryginałów Aero czy warto w nie zainwestować, mam w tej chwili wycieraczki które kupiłem z autem ponad 2 lata temu i właśnie się skończyły, niestety nie wiem co to był za model podejrzewam że były wymieniane w serwisie Audi, swoja drogą byłem z nich bardzo zadowolony.

Dodatkowo znalazłem poniższe propozycje, czy wie ktoś czym się różnią, czy jest to to samo tylko w innym opakowaniu:

PIÓRA WYCIERACZKI AREO AUDI A4 B6 B7 S4 A6 S6 ORY (3110612375) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zestaw 2szt wycieraczek AERO Audi A4 B6 B7, A6 C5 (3137660424) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wygladu sa takie same jak SWF i VALEO. Z tego co wiem to na pierwszy montaz idą SWF. Ale znów SWF jest firma ktora wchodzi w koncern VALEO. Ja miałem z jednymi i drugimi wycieraczkam doczynieniai i tak jak pisalem liczylem, ze beda troszke lepsze. Byc moze na Polski rynek robia jakis szajs a te dla serwisu audi sa lepszej jakosci. Ja w tej chwili zaryzykuje i zaloze BOSCHA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy odwrotne doświadczenia, odkąd popularne referencje z boscha są walone w chinach jakość a co za tym idzie- ilość reklamacji na nie wzrosła, dlatego polecamy klientom valeo z Polski bądź Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

valeo - za przeproszeniem - pierdza przy lekko mokrej szybie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Valeo - pierwszy i ostatni raz je kupiłem, jak tylko po pada deszcz od razu zaczynają wydawać dziwne odgłosy , wkurzające pierdzenie właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...