Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] jak dostać się do silniczka pod filtrem pyłkowym ??


Gajzer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie, mam problem i to chyba dość duży. Przy odkurzaniu auta znalazłem na podłodze kawałek białego plastiku po czasie dowiedziałem się że pochodzi on z silniczka który steruje recyrkulacją. Ułamał sie kawałek "prowadnicy" i tym sposobem nie działa recyrkulacja oraz zauważyłem ze po włączeniu klimy z kratek leci słabiej niż na wyłączonej klimie . Czy da rade wyjąć cały ten silniczek bez większego rozkręcania deski ??A może robił ktoś już taką operacje i miał by uwagi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej byłoby jak pojawiłoby się zdjęcie jakieś chociaż...

Wywal schowek to może coś lepiej dojrzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem już i za dużo nie widać, wiem że silniczek jest przykręcony na 3 małe śrubki (takie same jak wentylator) Może i dał bym rade to odkręcić ale z włożeniem był by wielki problem i co jeśli jest coś więcej?? Czytałem w jakimś poście że jest tam tez wężyk z podciśnieniem ale nic tam takiego dojrzeć nie mogę :confused4: i żeby się tam dostać trzeba cała deskę zdejmować. Dlatego fajnie było gdyby ktoś podpowiedział czy faktycznie trzeba tyle wyrzucać i może jakieś instrukcje gdzie i od czego zacząć bo szkoda połamać :( A może lepiej się samemu za to nie brać i oddać jakiemuś specowi w 3mieście :( Są chętni ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...