Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o ocenę logów


Jay_Z

Rekomendowane odpowiedzi

Jestes pewny ... podaj numer z przeplywomierza.

Masz dwa wyjscia... albo masz przeplywomierz nie od tego silnika , albo dziure w dolocie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer jest ten sam co mialem u siebie

---------- Post dopisany 21-04-2013 at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2013 at 20:02 ----------

Moge tak jeźdżić bo generalnie wszystko jest ok, auto nie kopci i ładnie jedzie?

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

Byłbym wdzięczny jakby się ktoś jeszcze wypowiedział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gorzej.... ale dobra wiadomość jest taka,iż wydaje mi się ze dolot masz szczelny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juz nie wiem co mam zrobić. To jest trzecia przepływka którą założyłem z czego jedna była całkiem nowa.

---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ----------

Mocno są te pomiary przycięte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juz nie wiem co mam zrobić. To jest trzecia przepływka którą założyłem z czego jedna była całkiem nowa.

---------- Post dopisany at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ----------

Mocno są te pomiary przycięte?

No mogło by być lepiej

Jacek..a koledzy prosili Cię byś podał numer tej przepływki Czy to jest problem dla Ciebie ?

Weź no chłopie spisz numery Tej co miałeś na początku. tej co zawyża wartością i tej obecnej

A skąd Ty jesteś ?z Bielska ?Nie masz od kogo pożyczyć na chwilę sprawnej w 100% by go zalogować i zobaczyć co pokaże?Może z okolicy to daj znać na pw.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...