Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny dzwięk przelewania dochodzacy z podszybia ?


ptaku999

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zauważyłem ze jak dodaje wiecej gazu na luzie to cos jak by sie przelewało w okolicahc podszybia. Dodam ze nia dziala mi klima blad czujnika G65. Czy to moze miec zwiazek z klima czy tutaj chodzi o cos innego ?

---------- Post dopisany 14-04-2013 at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2013 at 21:27 ----------

Dzis juz tego dzwieku nie slyszalem. Nie wiem moze to przez to ze z rana wczoraj bylem u mechanika ktory podpinal mi sie do uklady klimatyzacji i sprawdzal poziom czynnika chlodzacego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzylem i nie widac aby uszczelka byla uszkodzona brak babelkow po odkreceniu korka plynu chlodzacego, brak masla pod korkiem oleju. Stan oleju oraz plynu chlodzacego w normie. Jak mam odpowietrzyc uklad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak było po wymianie płynu, układ miałem zapowietrzony. Trzeba odpowietrzyć przy nagrzewnicy, tam są po delikatnym zsunięciu węży otworki do odpowietrzania z tego co pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze temat mozna zamknac przelewanie juz nie wystepuje prawdopodobnie bylo jakies powietrze w ukladzie ale juz sobie poszlo ...

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ----------

jednak dalej to jest pojade w tygodniu do mechanika to mi odpiewietrzy ten uklady i przy okazji popatrzy na inne rzeczy. Te bulgotoanie pojawia sie tylko czasami zaraz po odpaleniu silnika jak przygazuje tak do ponad 2 tys obrotow na biegu jalowym. Potem jak juz rusze i pojezdze troche to tego nie ma

---------- Post dopisany 15-04-2013 at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2013 at 20:14 ----------

okazalo sie ze to dzwieki z przewodow klimatyzacji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...