Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Wczoraj wykonałem operację zaprogramowania kluczyka banana z B7 w audi B6 z 2003r.

Z informacji które znalazłem w necie, w 07.2002r. w A4 nastąpiła zmiana w systemie kodowania transmisji więc we wcześniejszych modelach operacja ta nie będzie mogła być wykonana.

Seryjny pilot ma numer: 8Z0 837 231D (433,92MHz - pasuje do A2 i A4).
Nowy pilot posiada numer 8E0 837 220E (433MHz) - (O dziwo w ETCE nie znalazłem z literką E)

Zaprogramowanie pilota wykonałem zgodnie z instrukcją:

Audi A4 (8E) Comfort System - Ross-Tech Wiki




Ważne:
Pilot od innych Audi (np od A3, A6) nie zadziała w B6.
Nowy pilot musi mieć taka samą ilością przycisków, jaka posiadamy w B6 i musi pracować na podobnej częstotliwości (różnice od seryjnego max 1 MHz).
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

8P0 837 220D? sprawdzałeś

Opublikowano
  • Autor

8P0 jest od A3

  • 1 rok później...
Opublikowano

wrclaguna rozwin prosze swoja mysl

Opublikowano

nie zakoduje klucza o innej czestotliwosci.To jakieś herezje 433MHz do 433,92 MHz

Opublikowano

wrclaguna rozwin prosze swoja mysl

a co mam rozwijać :) u mnie w starej B6 jakos to nie poszło ( moze to wina rocznika)

Opublikowano

( moze to wina rocznika)

zgadza sie..Idzie zakodowac bo niektore modele mialy te same czestotliwosci co B7 czyli 433MHz

Opublikowano

Czy kluczyk będzie działał tylko ten który zakoduję od B7 ? Czy te oryginalne od B6 też będą działały ?

Witam,

Wczoraj wykonałem operację zaprogramowania kluczyka banana z B7 w audi B6 z 2003r.

Z informacji które znalazłem w necie, w 07.2002r. w A4 nastąpiła zmiana w systemie kodowania transmisji więc we wcześniejszych modelach operacja ta nie będzie mogła być wykonana.

Seryjny pilot ma numer: 8Z0 837 231D (433,92MHz - pasuje do A2 i A4).
Nowy pilot posiada numer 8E0 837 220E (433MHz) - (O dziwo w ETCE nie znalazłem z literką E)

Zaprogramowanie pilota wykonałem zgodnie z instrukcją:

Audi A4 (8E) Comfort System - Ross-Tech Wiki




Ważne:
Pilot od innych Audi (np od A3, A6) nie zadziała w B6.
Nowy pilot musi mieć taka samą ilością przycisków, jaka posiadamy w B6 i musi pracować na podobnej częstotliwości (różnice od seryjnego max 1 MHz).

Czy kluczyk będzie działał tylko ten który zakoduję od B7 ? Czy te oryginalne od B6 też będą działały ?

Opublikowano

z tego co wiem są 3 sloty na zaprogramowanie kluczyków 2 normalne i 1 na zapasowy... więc jak wywalisz zapasowy i zakodujesz ten nowy to bedziesz miał 3 kluczyki... mogę się mylić więc lepiej niech ktoś to potwierdzi :wink:

Edytowane przez aleksbend

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

Wczoraj wykonałem operację zaprogramowania kluczyka banana z B7 w audi B6 z 2003r.

Z informacji które znalazłem w necie, w 07.2002r. w A4 nastąpiła zmiana w systemie kodowania transmisji więc we wcześniejszych modelach operacja ta nie będzie mogła być wykonana.

Seryjny pilot ma numer: 8Z0 837 231D (433,92MHz - pasuje do A2 i A4).

Nowy pilot posiada numer 8E0 837 220E (433MHz) - (O dziwo w ETCE nie znalazłem z literką E)

Zaprogramowanie pilota wykonałem zgodnie z instrukcją:

Audi A4 (8E) Comfort System - Ross-Tech Wiki

Ważne:

Pilot od innych Audi (np od A3, A6) nie zadziała w B6.

Nowy pilot musi mieć taka samą ilością przycisków, jaka posiadamy w B6 i musi pracować na podobnej częstotliwości (różnice od seryjnego max 1 MHz).

Czy zakoduje z częstotliwością 434 MHz ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

z tego co wiem są 3 sloty na zaprogramowanie kluczyków 2 normalne i 1 na zapasowy... więc jak wywalisz zapasowy i zakodujesz ten nowy to bedziesz miał 3 kluczyki... mogę się mylić więc lepiej niech ktoś to potwierdzi
są 4 sloty :wink:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

a co z IMMO przy wymianie takiego klucza z B7 ?

Opublikowano

a co z IMMO przy wymianie takiego klucza z B7 ?

jak to co..przekładasz

Opublikowano

A ok :)

A tak z ciekawości idzie zakodować używkę z innego auta czy trzeba wymienić na nowy transponder i dopiero kodowanie ?

Opublikowano

nie da się, pastylka immo jest jednorazowa

Opublikowano

nie da się, pastylka immo jest jednorazowa
jak masz dobry sprzet idzie juz odblokowac raz zamkniety transponder 48 :wink:
Opublikowano

technika idzie w górę :wink:

Opublikowano

To ja mam autko z rocznika 2002 marzec a pilota mam 8Z0 837 231D 433,92MHz czyli takie jak kolega wyżej. Czyli mogę spokojnie kupować pilota od b7 :)

Opublikowano

Czyli mogę spokojnie kupować pilota od b7
nie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.