Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dlaczego tak trudno znaleźć rozwiązanie nie brnąc w koszty-wymiana pompy i nic


marcelinho

Rekomendowane odpowiedzi

czytając mnóstwo postów zauważyłem że wiele osób zrobiło wszystko co trzeba żeby mieć wspomaganie(zawór na przewodzie do magla,pompa,magiel nowy zbiorniczek i płyn wymiana przewodów) a jednak dalej nie działa.mój problem jest podobny do innych i mam nadzieje że go szybko rozwiąże bo za chwilę będę tracił powoli sympatię do swojego kochanego afn'a.u mnie pompa zamiennik z all za 200zł która wielu skrytykuję ale ja na poprzedniej zrobiłem dwa lata jeżdząc po mieście ok 150km dziennie.teraz włożona podobna i po 100m od wymiany jęczy ,zgrzyta itd.(ok.15km)dojechałem do domu kupiłem więc nowy zbiorniczek zalałem jeszcze raz febi zielony odpowietrzyłem kręcąc kierownicą na zgaszonym silniku-chodzi.malina.:naughty: a ja w siódmym niebie:banan:.zrobiłem więc ok 20km i jadąc po prostej czuje już wieksze opory więc na światlach kręce,chodzi ale dosyć ciężko.dzwonię więc do mechanika(innego niż ten który wymieniał pompe)i od razu poruszony temat magla że pewnie opiłki poszły ale w zbiorniczku niema sładów opiłków a on twierdzi że byłyby widoczne jak włoże kawałek husteczki.oczywiście.nie mraez o niczym innym jak wymiana magla za 1.5 tyś. ale kazał wymienić płyn na czerwony(bardziej gęsty).zlałem z węży, pokręciłem fajerą, żeby je więcej spłynęło zalałem czerwony płyn odpałiłem trochę pojęczała pozzgrzytała płyn się spienił ale poczekałem dolałem ze trzy razu do stanu(bo opadał)i chodziło super.płyn już się nie pieni stoi spokojnie

moje pytanie i problem jest nast.: dlaczego nie zważając czy ciepły czy zimny postoi 10sekund po odpaleniu chodzi ładnie ,zrobię 10 km i jest cieżko?już nie jęczy i nie zgrzyta. czy pompa po wymianie jadąc do domu dostała tak po d*pie wtedy kiedy tak jęczała.czy trafiłem ch..wy zamiennik tym razem z all.czy jest pompa którą może ktoś polecić ? najtańsza w IC" lauber "409zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...