Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a6 2.0TDI C7 177km , automat multitronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiedzialem. A masz imie kolesia co ci to powiedzial? Nie pewnie tylko na milion procent

Opublikowano
  • Autor

Nie pamiętam danych gościa... Miałem już jednego multitronica i jeździło się fajnie

Opublikowano

A długo miałeś tego multitronica bo ja ci powiem szczerze że nie za dobrze wspominam tą skrzynię.Na początku było ok ale później zaczęła szarpać.Ja tego auta już nie mam ale kolega który ma nadal multi jest już po zmianie skrzyni :thumbdown:

A jeśli ty się zastanawiasz nad programem to chyba nie jest dobry pomysł.

Opublikowano

Mam b6 . z muliti zastanawiałem się nad tematem który teraz poruszyłeś i stwierdziłem po przeszperaniu forum że za dużo zabawy z tym , trzeba by zmienić sterownik skrzyni, najlepiej z 2.7 V6 a wcześniej ją zaktualizować. Tylko i najczęściej podnoszą KM a NM odpuszczają ... rozsądny człowiek odpuszcza sobie.

Opublikowano
  • Autor

Dwa lata jeździłem multitronicem :) zrobilem ponad 70tys na tej skrzyni w b8 i nie narzekalem:) chodzila jak pszczulka :) ale zauważcie ,że teraz do każdego 2.0 tdi ładują multitronica...

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

Sam się zastanawiam po co montuja skrzynie mulitronicy jak są takie kijowe?

Opublikowano

Sam się zastanawiam po co montuja skrzynie mulitronicy jak są takie kijowe?

wy myślicie ze jak cos sie nazywa multitronic to jest to ta sama skrzynia co w b6? :facepalm: To moze 2.0 tdi pd to to samo co 2.0tdi cr ? Przecież to i to to 2.0tdi :whistling:

Opublikowano

Montuja je nadal bo maja kontrakt z producentem na wiele lat. Zgadza sie multi multitronikowi nie rowna. Aktualnie mamy juz 7generacje tej skrzyni. Ale nadal sa tak chu...e

Opublikowano
  • Autor

W takim razie 2.0 T też ma multitronica?

Opublikowano

Tak , Ośka ma multi a quattro s-tronic

Opublikowano
  • Autor

Wychodzi mi na to konie podnieś można ale nm nie można ruszać?

Opublikowano

nie wiem może te nowe skrzynie już faktycznie lepsze są:eusathink:.W sumie klepią je od ponad 10 lat

Opublikowano
nie wiem może te nowe skrzynie już faktycznie lepsze są:eusathink:.W sumie klepią je od ponad 10 lat

A czytales co napisalem wyzej?

Opublikowano

Jak zrobisz chipa daj znać ;) jeżeli wszystko bedzie ok to się skusze :decayed:

Dwa lata jeździłem multitronicem :) zrobilem ponad 70tys na tej skrzyni w b8 i nie narzekalem:) chodzila jak pszczulka :) ale zauważcie ,że teraz do każdego 2.0 tdi ładują multitronica...

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

Sam się zastanawiam po co montuja skrzynie mulitronicy jak są takie kijowe?

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy odważył bym się... Chipa teraz multitronica:))

Opublikowano

Najpierw trzeba by dobrze poszukać czy są firmy tunig-owe które się podejmą tego:kox: ryzyka

Opublikowano

2.0 tdi ze skrzynią tiptronic :polew::polew::polew: a dlaczego do 2.0 tdi wkładają multi? bo 2.0 np. w A6 to muł bagienny i nie będzie to wyścigówka (chyba, że włoży się tyle kasy co Peter) więc skrzynia też nie musi być wytrzymała na dużą moc i ilość Nm

Opublikowano
  • Autor

np. comsport kraków chciał sie podjąć chipu tej mojej ex b8 z multitronicem 143konie chcieli ją zrobić na 170 :D ale wydygałem się i nie pojechałem na umówiony termin...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.