Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 b6 AVF] SPRINTBLUE / S4 facelift / AVUS III


kenzi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wlasnie avusy III.

Jak nie masz mega gleby to spokojnie mozna latac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie świetne na avusie :jerk:albo coś takiego : koła, felgi, opony audi s-line 18cali (3243589027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany 27-08-2013 at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2013 at 23:21 ----------

takie piękne auto i taki tu spokój ? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież wcześniej kolega napisał że ma kolor Sprintbalu, a to właśnie LZ5F. Też mam ten kolor i jest na tyle dziki, że jego odcień zależy od tego jak na niego słońce pada:P Raz wydaje się jaśniejszy innym razem ciemniejszy, taka perełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo , z kolorkiem to właśnie tak jest raz jaśniutki , a raz nawet fioletowy.

Chwilowo nic się nie dzieje , strasznie zapracowany jestem , a tak po za tym to brakuje mi tylko kilku detali bo dużo dostałem na starcie od fabryki :decayed: .

Jestem na etapie poszukiwania felgi , ale nie mam ciśnienia bo zima idzie .

---------- Post dopisany 01-11-2013 at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2013 at 20:36 ----------

Pozbyłem się swoich felg , zaczynam intensywnie szukać , potrzebuje porady , mam na oku 2 aukcje i nie wiem które będą bardziej pasowały

DTM-y

ORYGINALNE ALUFELGI 5X112 AUDI A4 A6 ET 43 (3653258645) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

czy

Avusy

ALUFELGI FELGI A3 A4 B6 B7 A6 S4 S6 RS4 18'' 8E0 (3604150692) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a może macie jakieś inne propozycje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sam już zgłupiałem :kox: , wezme na przekór chyba te dtm-y , najwyżej sprzedam :decayed:

---------- Post dopisany 08-12-2013 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2013 at 16:37 ----------

Decyzja zapadła kupiłem dtm-y , radość nie trwała długo bo tylko do momentu rozpakowania przesyłki , bubel i tyle szybki zwrot i po sprawie , postanowiłem nie szukać daleko i kupiłem takie 575b2135f0b3278am.jpg od kolegi z forum, nadają się do lakierowania i tu moje pytanie czy pryskać na srebrno czy może grafit albo coś jeszcze innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko srebrne :whistling: w 18 te felgi wyglądają na małe. Na tej fotce to nie wyglądają źle :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko srebrne :whistling: w 18 te felgi wyglądają na małe. Na tej fotce to nie wyglądają źle :whistling:

Dokladnie ten wzor to tylko w 19 calach wg mnie.

Po prostu 18 wyglada jak 17.5 cala:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się w końcu załatwić temat lakierowania , poszło na srebrno i teraz felgi wyglądają jak zdjęte z półki

4c550baf1b59babcm.jpg

16f31152e8a453fcm.jpg

Pozostaje temat opon macie jakieś typy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...