Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odgrzybianie klimatyzacji ozonem czy chemicznie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po prawej i lewej stronie obudowy parownika

Opublikowano

Ja używam tylko piany marki kleen flo :thumbup1: daje radę w 100% .

Opublikowano

Wurth do odgrzybiania jest extra....ale żeby "zapachy" nie wróciły trzeba klimy dobrze używać!

Ja robię tak:

-przede wszystkim nie jeździć z klimą na krótkich dystansach!

-najlepiej używać klimy w suche dni (mimo, że dobrze odparowuje szyby gdy pada)

-wyłączyć sprężarkę na 5-10min przed zakończeniem jazdy - przepływające powietrze osuszy parownik i nie da rozwijać się bakteriom...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W ASO, do odgrzybiania i czyszczenia klimy używamy środka medycznego Viruslove+

virusolve - Szukaj w Google

Środek nanoszony jest z ubydwu stron na parownik,do kanałów wentylacyjnych oraz do obiegu. Do tego wymiana f. przeciwpyłkowego i efekt jest bardzo zadawalający.

Jak czytam Wasze niektóre kombinacje.... :decayed::wink: Ale Polak zawsze kombinował.... :decayed:

A jaki jest koszt takiego odgrzybiania w ASO?

Opublikowano
W ASO, do odgrzybiania i czyszczenia klimy używamy środka medycznego Viruslove+

virusolve - Szukaj w Google

Środek nanoszony jest z ubydwu stron na parownik,do kanałów wentylacyjnych oraz do obiegu. Do tego wymiana f. przeciwpyłkowego i efekt jest bardzo zadawalający.

Jak czytam Wasze niektóre kombinacje.... :decayed::wink: Ale Polak zawsze kombinował.... :decayed:

A jaki jest koszt takiego odgrzybiania w ASO?

300zł full serwis

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jak dostac sie do przedniej czesci parownika w ktorym miejscu trzeba nawiercic?

Opublikowano

w dowolnym miejscem pomiedzy wentylatorem a parownikiem

Opublikowano

Ja robiłem przegląd klimatyzacji w marcu, kupiłem na grouponie, nie polecam, bo za wszystko musiałem dopłacać :)

Za środek do odgrzybienia klimy dopłaciłem 40 zł, koleś przez wyjęty filtr kabinowy psikał go na parownik, czy robił dobrze?

Ostatnio jak się zrobiło ciepło to po włączeniu klimy przez chwilę strasznie śmierdzi, muszę otwierać okna żeby wywietrzyć:/ Jak sobie z tym poradzić?

Pozdrawiam

Opublikowano

u mnie w tym roku po serwisie klimy też śmierdzi jak klima rusza w upalny dzień...mieszanina moczu i starych skarpet. Po poprawce (ponowne ozonowanie) pomogło, ale mam wrażenie że jeszcze troche mi zalatuje. poza tym klima chodzi bez zastrzeżeń, tylko ten smród.

Opublikowano

Po długiej jedzie na klimie włączcie na kilka minut econ aby wysuszyć parownik, wtedy grzyby nie beda się szybko rozwijać.

Opublikowano

No ok, ale co zrobić z tym smrodem który już jest? :)

Opublikowano

Zrób porządne odgrzybianie, wykręć schowek. Następnie przez otwór za parownikiem wprowadź piankę, wywierć otwór przed parownikiem(kawałek za wentylatorem), również wprowadź środek. Poczekaj z 20 min. Potem włącz wentylator i przedmuchaj środek. Powtórz czynność kilka razy. Możesz też przed odgrzybianiem spryskać parownik płynem z rozpuszczonych tabletek do zmywarki( dobrze rozpuszczają zanieczyszczenia organiczne) Wszystkie syfy wypłyną odpływami. Ogólnie jak bardzo smierdzi z klimy to znaczy ze jest dużo syfów na parowniku. Więc im więcej cieczy, pianek itp przepuścisz przez parownik, tym więcej syfów wypłynie odpływem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.